Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez szülés előtti tünet,vagy...

Ez szülés előtti tünet,vagy covid?

Figyelt kérdés
Az van,hogy 39 hetes kismama vagyok,mensi szerint,és ez a 3.napja,hogy nem érzem jól magam. Émelygek,nincs Étvágyam,napi 1x híg széklet,nyűgös vagyok, és állandóan csak pihennék. A fiam iskolás,neki nincs semmi panasza,a férjem is,szóval nem hinném,hogy covid,de már annyira belénk beszélik. Néha azt érzem,hogy korog a hasam,tudnék enni,de egyszerűen nem megy le. Mi segít ilyenkor,illetve vajon mikor indul be a szülés?
2020. dec. 5. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez már a terhesség vége állapot. Ilyenkor már semmi nem jó.
2020. dec. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szülés elött kb egy hétig csak aludtam. Ha fent voltam 3-4 órát, akkor már annyira fáradt voltam, hogy állva eltudtam volna aludni.
2020. dec. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És a gyengeség érzés is emiatt van? Néha jön egy fura rosszullét mintha mindjárt elájulnék,olyankor le kell ülnöm különben azonnal össze esnék. De tuti nem tesz jót ez a hirtelen fel melegedés sem.
2020. dec. 5. 11:01
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Front.
2020. dec. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Ez szules előtti állapot. En nem

Hánytam terhesen csak szules előtt. Úgymond ürül a szervezet. Készül a szülésre.

Persze a mostani állapotokban semmi se kizárt, de en nem gondolnék ez alapján covidra.

2020. dec. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Én 40+ hetes kismama vagyok és igazoltan covidos. Ezek a tünetek nem utalnak rá. Én semmilyen szagot és ízt nem érzek, erős visszatérő fejfájásom és szárazköhögésem van. A gyengeség az nálam is megvan de azt bármi okozhatja, önmagában nem jelent még semmit.
2020. dec. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mérd meg a vérnyomásod. Lehet, hogy a melegfront miatt alacsony. Én is szédelgek.
2020. dec. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kiderült mi okozta. Ugye említettem,hogy 3.napja vagyok így,nos hirtelen olyan éhség tört rám,hogy valami elképesztő. Ettem,és még a kedvem is jobb lett. Hihetetlen,biztos nagyon éhes voltam már. De komolyan nem tudtam volna ezidáig enni.
2020. dec. 5. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!