Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi jelzi azt hogy befog...

Mi jelzi azt hogy befog indulni a szülés például 1-2 héttel szülés előtt?

Figyelt kérdés

pl. az ha nagyon sokat mozog a baba a pocakban?

Nyílal a hasam (lent)

Ha sokat járok akkor jobban belehasít


Vannak olyan előjelek már a szülés előtt amik arra utalnak hogy nemsoká meglesz a baba?


2020. dec. 1. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi. Utólag rá lehet fogni ezt azt, de “tunetekbol” a szulest ugyanígy nem lehet megjósolni, mint a terhességet.
2020. dec. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam semmi jele nem volt. Derült égből villámcsapásként értek a tünetek a szülés reggelén.
2020. dec. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ég világon semmi. Még aznap se...
2020. dec. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi.. egyszercsak éles, korábban nem tapasztalt fájásaim lettek. A harmadik után lett gyanús, mintha ugyanolyan időközönként jönne. 10 percesek voltak. 3 órával később már 3 percesek.

Szóval semmi. Elindult és kész.

2020. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem elötte két nappal volt olyan tünetem volt,hogy pont főztem,és a derekamban nyilallást éreztem,ami a hasam aljáig sugárzott...de ugy, hogy az egész testem megrándult,többször is

Édesanyám pont nálunk volt,mosolygott...és hozzá tette,hamarosan babázhatok 😄

Másnap is,szinte minden órában,mikor feküdtem,akkor is,az a nyilallás...

Aznap este,éjfélkor beindult a buli

Elfolyt a magzatvizem,bementünk a kórházba,vizsgálat,beöntés stb. Hajnali 4 órakor jöttek a fájások,reggel 7-7:30kor már görnyedve mentem,és 9óra 10perckor megszületett a drágaságunk!


Könnyű szülést kívánok,és jó egészséget

2020. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 khniki ***** válasza:
Úgy nagyjából semmi...
2020. dec. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!