Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Covid alatt császármetszés,...

Covid alatt császármetszés, gyermekágy. Ki hogyan vészelte át, hogy nincs látogatás(segítség)?

Figyelt kérdés

Februárban lesz programozott császárom és nagyon félek, hogy fogok mindent megoldani egyedül.

Már volt régebben nagyhasi műtétem(méh), akkor baba nélkül is alig bírtam a wc-re is elmászni és akkor még segíthetett a férjem hozni vinni a cuccaimat.


De ezt babával elképzelni, hogy hogy lesz..


Mesélne olyan, aki már megjárta ezt az utat így covid alatt?

Hogyan sikerült egyedül átvészelni?



2020. dec. 11. 08:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nyáron szültem császárral.

Reggel volt a műtét, utána felvittek 24órára egy műtött osztályra. Oda 3óránként hozták a babát, talán éjjel nem, de annyira nem emlékszem.

Majd reggel össze kellett volna egyedül pakolnom és lemennem a gyerekágyas osztályra. Na, ez nem ment, úgy fájt a sebem. Végül segítettek a nővérek és tolószékbe levittek. 3ágyas szobába és rögtön hozták is a babámat, aki onnantól velem volt.

2020. dec. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. Mi este 5 órás itthoni vajúdás után mentünk a klinikára. Ott a szülészeten kellett bepakolni a szekrénybe. Gondolom míg engem műtöttek a férjem oda adta a nővéreknek a pakkomat. A műtét után az örzőben csak a kis táskám került hozzám, a többit a nővérek addig berakták a szobába ahova kerültem. Első nap a műtött osztályon voltam egy lánnyal. 3 óránként hozták a babát, éjszaka nem maradt velem. Másnap a gyerekágyon 5 személyes kórterembe kerültem és onnantól kezdve velem volt a baba. Mivel a sebem alig fájt nekem könnyű volt ellátni. Egyébként nekem segítettek a nővérek a pakolásban, bár nem igényeltem. Ha elhagytam a szobát a babát mindig le kellett adni a csecsemős nővérnek...akkor is ha wc-re mentem, ha tusolni...szóval mindig. Volt olyan szobatársam aki szerette volna leadni éjszakára, mert a császár után alig élt, de nem engedték neki. ott megmutatják a pelenkázást, szoptatást, hogyan fogjad, hogy büfiztesd...
2020. dec. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hete volt programozott csaszarom. En kulfoldon elek, se latogatas se semmit nem engedtek. 1 hetig tartottak bent mert nem volt jo a verkepem..

Hat megmondom oszinten nem volt egyszeru, fizikailag es mentalisan sem. Alig vartam hogy hazajohesek es a parom tudjon segiteni, nagyon megterhelo volt az agyrol fel le maszkalni allandoan a picihez friss mutettel.

De a 7. Napon amugy sajat felelosegre jottem haza, tovabb akartak bent tartani, de szerencsere gond nem lett es sokal jobban gyogyultam es pihentem itthon.

2020. dec. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!