Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sokan miért mondják azt...

Sokan miért mondják azt gúnyosan hogy a császármetszés nem "szülés" ?

Figyelt kérdés
Szerintem az a legfontossabn egészséges legyen egy gyerek, szerető családba kerüljön, viszont sokszor hallom, hogy gúnyosan mondják, nem szülés csak kiveszik a gyereket,biztos az anya féltette a hülyevét, nem szenvedett, nő a császármetszés aránya nagyon... Stb ha így is van szerintem senkinek semmi köze hozzá.

2020. nov. 20. 09:49
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
94%
Nekem császármetszésem volt, soha, senki nem mondott ilyeneket, ilyet maximum a neten olvasok.
2020. nov. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
84%

Ostobaság. A császár vagy a gyerek, vagy az anya, vagy mindkettő életének a megmentése.

Nem is érdemes megvitatásra.

2020. nov. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
94%
Én még nem találkoztam ezzel, hogy valaki ezt mondta volna. Császáros vagyok, és noha elgondolkodtam az elején azon, hogy ez szülésnek számít-e, de mindenki bizonygatta, hogy persze annak számít, ne gondoljak butaságot.
2020. nov. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
87%

Én se hallottam ilyet soha, itt gykn szoktam ezt olvasni de szerintem nettó hülyeség,

bár nekem hüvelyi szülésem volt de szerintem a császár sokkal nehezebb, legalábbis külső szemmel nekem nehezebbnek tűnik

2020. nov. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, miféle barom mond ilyeneket, én nem barátkoznék idiótákkal.
2020. nov. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Én is interneten látom hogy nagyon leszólják azokat a nőket akik így szülnek. Nekem még nincs gyermekem, de esélyes ha egyszer szeretnék így kell szüljek mert kB 4 kg vagy afelett vannak a babák a családunkban... Több ismerősöm is így szült teljesen jó anyák. Meg én nem szégyellem bevallani, hogy félek az ilyenektől, gátmetszés, repedés, vákum, fogó, vizelettartási problémák, 30+óra vajúdás, nem tudják időben beadni az érzéstelenítőt, beszurol a gyerek.... Stb még a saját anyám is azt mondta megért ha egyszer így szeretnék szülni..
2020. nov. 20. 10:02
 7/45 anonim ***** válasza:
61%
Mert azok elvakult ősanyak. Az a tipikus szülj otthon bábával típus.
2020. nov. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos látok én is ilyen embereket. Vajúdjon 30-40+órát egy nő, repedjen szét a fenekéig, utána ő lesz az "igazi" anya. Nekem volt olyan ismerősöm akinek gyerekének nyakára volt tekeredve a köldökzsinór, több mint 4 kg volt a gyerek, de semmi áron nem akart császárral szülni mert az nem szülés szerinte...
2020. nov. 20. 10:14
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a baba méretétől függ. Van, akinek egy 3 kilós babát is nehéz megszülni, másnak egy 4 kilósat sem.

4,5 kilósan született a babám, természetesen, gátvédelemmel. Sose volt vizelettartási problémám, 8 órát vajúdtam, semmilyen beavatkozásra nem volt szükség szülés közben. Semmi bajom, hamar regenerálódtam és élvezem a szexet is ugyanúgy, mint azelőtt. Ezt nem dicsekvésből írom, hanem azért, hogy lásd, a baba nagy mérete nem törvényszerűen jár együtt mindenféle kellemetlenséggel.


Amúgy nemrég én is feltettem egy kérdést ezzel kapcsolatban, nagyon jó válaszok érkeztek császáros anyukáktól is:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szule..

2020. nov. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
U.i.: én a mai napig le vagyok döbbenve hogy ilyen módszereket még a mai napig alkalmaznak hogy vákummal meg fogóval szedik ki a gyereket... Omg...
2020. nov. 20. 10:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!