Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon félek a szüléstől.Szint...

Nagyon félek a szüléstől.Szinte pánikolok. Aki hasonlóan félt,hogy küzdötte le?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ha rá gondolok már rosszul vagyok,hányingerem van,nincs étvágyam már a napokban. Utolsó hetekben vagyunk,közeledik nagyon a szülés. (2 hét a kiírt). Iszonyatosan félek. Főleg,hogy tudom vajúdáskor egyedül leszek,idegen nőkkel.Aztán meg a szülőszobán mi fog történni..áhh mindentől félek.


2020. dec. 14. 14:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy voltam.

Direkt nem gondoltam rá, kitöröltem az agyambol. Nem beszéltem róla és nem olvastam róla mert csak panikoltam. Direkt csak akkor mentem be a kórházba mikor már túl voltam a vajúdás nagy részén.

2020. dec. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ugyanígy vagyok mint te, 30 hetes vagyok nagyon félek, de mindig arra gondolok, hogy mások is túlélték én is túl fogom😁
2020. dec. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia,en meg csak 21hetes vagyok,de enis felek tole😊

Nyugi nem vagy ezzel egyedül.

Tuleszel rajta es elfejtesz mindent mikor a gyerkmekedet a kezedbe tartthatod😊legalabis en igy allok hozza😅

2020. dec. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is féltem mindkettőnél. Hát a vadidegen nők nem zavartak. Mindenki elvolt magában. Talán 2x ha ha beszéltem valakivel ott. Mindig az járt a fejemben, hogy nemsokára vége a szenvedésnek. Pedig 12 és 14 órát vajúdtam. Kibírhatóm az sem jó ha rettegsz. Nyugi. Lehet tök könnyű és gyors szülésed lesz. Barátnőm az első gyerekét 2 óra alatt szülte meg mindennel együtt. Ne stresszelj! Könnyű szülést kívánok nektek!
2020. dec. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Császárt kértem🙈

Legalább őszinte vagyok🤷‍♀️ és nem bántam meg. Most újra terhes vagyok, sokáig vaciláltam mi legyen, de császár lesz most is.

2020. dec. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
5 ja csak arra nem mindenkinek pénze... :(
2020. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Azt azért viccesnek tartom, hogy a természetes szüléstől féltek, de egy nagy hasi műtéttől nem. 😂😂😂

Elárulom, hogy a csaszarzsem csupa móka és kacagás. Épp annyira lehet baj mint természetes szülésnél

2020. dec. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is féltem az utolsó hetekben de próbáltam hesegetni a gondolatot a szülésről. Én is a vajudás nagy részében itthon voltam.

Én pont hogy attól rettegtem hogy nehogy császár legyen, féltem a műtéttől. Egy szobába feküdtem egy császáros nővel hát nem cseréltem volna szegénnyel.

2020. dec. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%

7 a progrmacsaszarnak kisebb a kockázata egyébként a babára nézve + ott tuti biztosan adnak erzestelenitest.

Talán egyenlobb lenne félelem szempontjából felmérni ha epiduralos vaginalis szülést lehetne választani a császárral szemben.

2020. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
9 a babára nézve. Arról meg nem beszél senki, hogy lehetnek a műtét után szövődmények, összenövések, milyen az első felállás, utána menyire fáj nevetni, köhögni, orrot fújni.... Stb. Hogy van akinek hetekig tart felépülni, a spinális fejfájásról........... Stb. Tudnám sorolni mi mindenről nem tudnak akik azt mondják a császár könnyebb, veszélytelenebb.
2020. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!