Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon félek a szüléstől.Szint...

Nagyon félek a szüléstől.Szinte pánikolok. Aki hasonlóan félt,hogy küzdötte le?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ha rá gondolok már rosszul vagyok,hányingerem van,nincs étvágyam már a napokban. Utolsó hetekben vagyunk,közeledik nagyon a szülés. (2 hét a kiírt). Iszonyatosan félek. Főleg,hogy tudom vajúdáskor egyedül leszek,idegen nőkkel.Aztán meg a szülőszobán mi fog történni..áhh mindentől félek.


2020. dec. 14. 14:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%

5-ös vagyok.

Nem fizettem semmi extrát. Külfödön élek, és itt szabadon választható.

Nekem könnyen ment a felépülés, tényleg jó élmény volt számomra.

2 hét múlva lesz a 2. császárom, hazudnék ha azt mondanám, hogy nem félek.

2020. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

10 na igen de a vaginalis szülésnél is adódnak olyan problémák hogy inkontinencia, később fájdalmas szex, huvelysullyedes...

De azt hiszem valóban nagyobb az anyai kockázat programcsaszar eseten, ez tagadhatatlan.

2020. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
72%
Én is nagyon féltem tőle, főleg az ismeretlen miatt. Mi fog történni, mennyire fáj, mit fogok érezni..stbstb. De mindig arra gondoltam, hogy ha beindul, az összes hormon a testemben és minden szervem egyszerre azért fog dolgozni, hogy megszüljem a gyerekem. Illetve arra, hogy akárhogy is félek, meg akármit is gondolok meg fog születni :) Aztán mikor odakerültem, már nem volt min gondolkozni, meg nem is nagyon tudtam. :)
2020. dec. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is félek tőle, nekem olyan gondolatok segítenek, hogy bízom a kisbabámban és magamban és hogy együtt képesek leszünk végigcsinálni. Így nem érzem magam egyedül ebben a helyzetben és ha a babámra gondolok még inkább felszívom magam erővel. Mantrázom, hogy engedni fogom a testemnek, hogy tegye a dolgát. Ugyanis rettegek a császától, de próbálok nyitott maradni felé, ki tudja mit hoz az élet.
2020. dec. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!