Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már a szülés előjele lenne?

Már a szülés előjele lenne?

Figyelt kérdés
37+6 napos terhes vagyok. Tegnap voltam orvosnál. A gép mutatott pár kiugrást orvos nem mondott semmit, hogy baj lenne. Elkezdtem nyitódni is. Haza küldött valami hüvely krémmel, hogy méhnyak puhító. Nyálkás átlátszó valami távozik azóta bellem, kb folyamatosan minden wczésnél. Ma elég hosszu ideig görcsölgettem, de nem állt be rendszeressé. 7-8órán keresztül jöttek a 10-12-15perces fájások. Hívtunk orvost azt mondta csak akkor induljunk ha rendszeres. Azota néha be be görcsöl a hasam de nem vészes. Szerintetek lassan szülés lesz ebből? Köszönöm
2020. dec. 17. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a nyákdugó. Távozása után még hetek is eltelhetnek a szülésig
2020. dec. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Nyakdugo tudtommal nem atlatszo,bar egyelore meg nincs tapasztalatom vele, varom,hogy nalam is elmenjen,igy 39.hetbe belepve.😅
2020. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
2-es, lehet, hogy már elment, csak nem vetted észre. :)
2020. dec. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!