Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet ez a szülés előjele,...

Lehet ez a szülés előjele, volt valakinek így?

Figyelt kérdés

39. hétbe léptem, 3. baba (tudom tudom, de minden terhesség más).

A baba faros ugyan de pár napja feszítő érzést érzek lent esténként, ma egész délelőtt talpon voltam de már a boltba is nehezen tudtam elsétálni, most is tart ez az érzés ott lent a petefészkemnél 2 oldalt kb., a combjaimban is bizsergés van. Nagyon lent érzem a babát(lábait?) mozogni.

Kezdődhet így a szülés?

Ilyenkor mi a jellemző vajon, magzatvíz elfolyás vagy fájások indulása?


2020. febr. 25. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem így indult. Kisétáltam reggel az orvosi rendelőbe, kb. 1.5 km és már alig tudtam hazajönni. Egész nap furcsán éreztem magam és este 10kor folyt el a magzatvíz. Pont 38 hetes voltam. Figyeld a jeleket, nem biztos, hogy kezdődik, de nagy rá az esély.
2020. febr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Neked sem volt olyan nagy fájdalom csak inkább ez a "huh de feszít, nyom, alig tudok járni" érzés?

2020. febr. 25. 14:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen. Meg tök fáradt voltam egész nap, mondjuk akkor front volt.

Egyébként nekem nem jöttek a fájások még később sem, csak a magzatvíz folyt el. De az mindent beterített.😊

2020. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
😁
2020. febr. 25. 14:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Én elvoltam így egy hétig. Ez a hét alatt teljesen beékelődött a feje és a méhszáj 1 ujjnyiról 2-re nyílt. De ez mindenkinél más, lehet még ma beindul neked, vagy neked is eltarthat jópár napig, ki tudja.
2020. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, egyébként nekem sem első baba volt. Első babával ilyet egyáltalán nem éreztem, már csak vajúdásnál a fájások között.
2020. febr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tudom 2 héten belül bármikor jöhet, de ez a várakozás...👶😊
2020. febr. 25. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!