Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közbeni videózassal...

Szülés közbeni videózassal való tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés
Párom szeretné,ha videóra vennénk majd a szülést,viszont nincs tapasztalatunk ezzel kapcsolatban,mennyire engedik hazánkban. Bérmien info érdekelne. A képeket engedik ezzel nincs gond,ennyit tudok. Orvostól még nem kérdeztem a videót. Köszönöm

2020. dec. 17. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Úristen -_- nagyon beteg...
2020. dec. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
1. Nyilvan nem a vaginajat akarja videozni, hanem az anyukat, es utana a gyereket, akit a hasara fektetnek. :D Ebben semmi beteg nincs.
2020. dec. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem orvostol fugg, en ilyet kulfoldiek eseteben meg csak olyannal lattam, aki otthon szult, vagy szulootthonban, bábával.


https://www.youtube.com/watch?v=GnEaYDv14Jk

2020. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Biztos tök romantikus ahogy vörös, erőlködő fejjel, a férjem karját markolva nyögök, illetve ordítok.

Őszintén? Én agyvérzést kaptam volna ha a férjem a kamerával van elfoglalva és nem azzal hogy nekem hogyan segítsen. És a férjemnek se jutott volna eszébe ilyen baromság..leste minden kívánságom és folyamatosan kereste a lehetőséget hogy miként tud akár egy hajszálnyit is segíteni nekem.

2020. dec. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
4# Neked nem az, a kerdezonek tetszik az ötlet, innentől kezdve tök mindegy hogy a te szulesed milyen volt. :)
2020. dec. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem (és hangsúlyozom, SZERINTEM) felesleges. Hidd el, hogy ez olyan örök emlék, hogy sosem felejtitek majd el. A fotózás jó dolog amugy, imádom az első közös képünket a szülőszobáról meg az elsőt a lanyunkról, de videót nem néznék újra a saját szulesemrol.

Amugy milyen megfontolás vezérli a férjedet?

2020. dec. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen,tudtam a kérdés nagyon megoszlató lesz.. És igen,nem a punciról szól,hanem egy élet adásnak való idöröl... És ha vörös is lesza fejem,egy meghidt pillanat..csupán egy jó vágásról van szó,és egy gyönyöru videot lehet késziteni.
2020. dec. 17. 23:49
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ez egy olyan pillanat és esemény, ami csak a tiétek (tiéd és a férjedé).

Én tuti nem akarnám látni a saját születésemet. A saját szülésem emléke viszont úgy szép, ahogy az emlékeimben él. Mai napig hallom mind a két gyerekemet felsírni, nem lehet elfelejteni.


Vagyis nem kell hozzá kamera.

2020. dec. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Rólam egy fotó készült mikor vajudtam, utána pont hánytam egyet. Arról a képről minden eszembe jut :)

Vajudás órákig eltarthat, orvos sincs bent, videózhattok. Ahol én szültem ott szüléskor is engedték a videózást.

2020. dec. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 9 hónapja szültem Budapesten, nem kérdeztük és nem szóltak közbe semmit.

Nagyon örülök hogy van videó, viszont csak pár hete tudtam megnezni, valahogy nem mertem, végig bogtem az egész videót ahogy néztem.

2020. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!