Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imre VIP szoba?

Szent Imre VIP szoba?

Figyelt kérdés
Azoktól szeretném kérdezni akik mostanában szültek a Szent Imre kórházban. A vip, egy személyes szobák mennyire voltak foglaltak, könnyen lehet szobához jutni?
2021. jan. 4. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 8 napot voltam bent, nem sikerült bejutni, bár nem volt fogadott orvosom. De sokan mondták, hogy szerettek volna bekerülni, de nem volt hely.
2021. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy idepofátlankodok, pont a napokban mofondíroztam ezen, de nem találtam semmit a Szent Imre VIP szobájáról, pontosabban csak 10 évvel ezelőtti infókat meg árat. Tudnátok bármit írni róla, esetleg linkelni? (én szoktam mindig írni, hogy google a barátod, de ezzel most nagyon bénáztam...)
2021. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, a Googleon nem találtam semmit, azért itt érdeklődöm, várom az infókat :-)
2021. jan. 4. 18:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Èn 3 ève szültem ott, volt fogadott orvosom de nem ezen múlott. Amikor bemèsz jelzed, hogy egyszemèlyes vip be mennèl, ha van üres mehetsz ha nincs nem. Ha màsnap lesz csak üres akkor àtmehetsz. Elôre foglalni nem lehet nyilvàn mert nem tudni ki mikor szül a kiírt idôponthoz kèpest. 3 ève 12 ezer ft volt / nap .
2021. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!