Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szolnokon Dr.Bani Ferenc...

Szolnokon Dr.Bani Ferenc nőgyógyász vélemény?

Figyelt kérdés
Milyen orvos? Milyenek az árak nála?
2021. jan. 5. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nála szültem. 9000 ft/vizsgálat. Nagyon kedves, természetes szülés párti, bármit lehet tőle kérdezni.

Aha... Ha ez ilyen szép is lenne.

Utólag derült ki hogy kis hülye ürüggyel inkább a műtőbe tolja a betegeket, gyorsabban megvan.. rengetegen járnak hozzá. Engem is császározott, visszagondolva tényleg hülye ürüggyel, de akkor rá hallgattam.

Volt olyan, akivel a 37. hetében közölte hogy nem vállalja tovább, szüljön másnál.

Szóval, egyébként tényleg aranyos, kedves, de van "sötét oldala" is, amit nem mutat, csak a végén szívod meg, ha egy apróságban is máshogy mennek nálad a dolgok, mint ahogy ő elképzelte.

2021. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én hozzá járok, még nem szültem nála, de a vizsgálatokon körültekintő és bármit meg lehet tőle kérdezni, nem érzem, hogy kapkodna. Ha valami gyanús neki, akkor utána jár. Nálam például méret gondok voltak és heteken át követte, hogy akkor mi lehet az oka.

Ajánlás alapján választottam, sógornőm nála szült és jó véleménnyel van róla. Császáros volt medence csont gond miatt és végig nyugtatta, jelen volt, nem volt rossz élmény a szülés nála. Ez 2 éve volt.

2021. jan. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz..

Első terhességgel jártam hozzá, nagyon kedves, tényleg bármit lehet kérdezni tőle,a terhességgel semmi gond nem volt hálistennek,minden rendben volt.. Mindaddig amíg a szülés napjához nem közeledtünk és előtte 3nappal bejelentette, hogy ő nem lesz itthon és át ad egy másik dokinak.. De nem adott át! Mert inkább betolt a műtőbe! Azóta bánom, hogy nem jelentettem fel, hogy szülés megindító zselét tett fel... A beleegyezésem nélkül! Hozzá teszem.. A szülésznő akit felfogadtam,mert hetekkel a szülés időpontja előtt mondogatta nekem, hogy Dr. Bani Ferenc a császár mellett akarna lenni őt is unszolja vele... Szóval ajánlom a doktor urat,mert rendben volt minden a császár alatt.. De maga a folyamat amin végig kísért azt nem kívánom senkinek... De úgy hallom sajnos, hogy nem én voltam az első és az utolsó akivel így bánik...

2021. aug. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Ui: a császármetszés után azt a vigasz mondatot mondta, hogy: a feleségét is megcsászározta.

😱🙄

Szóval aki választja mint doki,könyvelje el magának, hogy 90% a műtőben köt ki, hiába egészséges a terhessége.

2021. aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2es vagyok: én azóta szültem nála. Császár volt ugyan, de órákig próbálta, hogy ne az legyen. Láttam rajta hogy őszintén próbálkozik.

(Koszos víz és méretarányok, rossz fekvés és ketyegő óra miatt lett császár végül.)

Végig kedves volt és nem hagyott információ nélkül. A kórházi napokban is bejött hozzám a szobába.

2021. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Idén szültem nála, első babámat. Amíg kismama vagy, nagyon rendes, de amint megszültél, le se ejt.. Még a babavárás jó emlék volt, addig az újdonsült anyuka szerep horribilis.

Rengeteg a betege, sajnos nem állt meg azon a ponton ahol meg kellett volna, így állandó nála az órás csúszás, hiába magánrendelés. Két havi UH között sem emlékszik az előző alkalomra. Nagyon futószalag lett az egész.

Régebben ajánlottam volna, de ma már azt is megbántam hogy valaha megtettem. Ha császároz, és problémád lesz utólag, mossa kezeit...

Túlzottan elvitte a beképzeltség és hírnév.

Nem ajánlom...

2021. aug. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Barátnőm nála szült..VOLNA.. ha bement volna hozzá.

Többszöri telefonálások után csak hiteggette, hogy már indul, már elindult, de végül több mint 4 óra nem volt elég neki, hogy a szolnoki lakhelyéről a szolnoki kórházba beérjen..

Én már akkor azt szerettem volna hogy váltson, amikor terhességi rosszulétei közben is bent ült minden egyes alkalommal a váróban, több mint egy órát a csúszások miatt. Mind a 8 alkalom így ment le.

Tényleg futószalag!

Kedveskedő, megnyerő természet, csak épp a legfontosabb eseményen hagyja cserben a kismamái egy részét. Az elmúlt időszakban nem kevés kismama kezét engedte el épp akkor amikor fognia kellett volna. Az az egy biztos pont, ami az orvos lenne a szüléskor, nála, ha szerencséd van, csak akkor van meg.

Felkapott lett. Lehet mióta büntetik a hálapénzt már inkább be se megy szüleszteni?

Régen biztosan nem hallottam ennyi rosszat róla, mint most..

2021. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem értek egyet az előttem lévőkkel. Nyáron szültem a doktor úrnál. Még Pesten halottam a hírét amikor még Ács professzor úrhoz jártam. Amikor Szolnokra költöztünk nem volt kérdés kinél szeretnék szülni (pesti ajánlások alapján). Első alkalommal már tudtam, hogy ő a megfelelő orvos számomra. Rengetegen vannak nála, de ez egyben jelent is valamit. Ha nem lenne olyan jó nem tolakodnának úgy a betegek a váróban. Nem siet ezért nyílván van nála csúszási idő. Mint kiderült a nehezebb eseteket is ő látja el amivel a többi orvos nem is foglalkozik. Ismerősőm hatalmas miómagöbbel szeretett volna szülni. Egyedül a doktor úr vállalta, sikerült is neki megszülnie. A többiek mind császármetszést ajánlottak. Az hogy császármetszés párti nem igaz! Hajnalba jött be hozzám szüléshez. Könyörögtem neki, hogy vigyen be a műtőbe mert már nem bírtam. Neki is az lett volna a legkönyebb ha letudja és megoperál DE! nem tette. Örök hálám amiért biztatott és sikeresen meg tudtam szülni a kisfiamat. Szolnokon szerintem kimagasló munkát végez. Egyedül ő tart szülésfelkészítő tanfolyamokat ami országosan is egyedülállónak számít. Nem bántam meg, hogy nála szültem, de erre a legjobb példa ha megkeresed a facebook oldalát és elolvasod azt a több száz kommentet amit a megszült anyukák írnak a doktor úrnak. Csodálatos ember és szakmailag vérprofi. Volt egy periódus amikor nem tudott bejárni szüléshez mert a kisfia súlyos beteg volt. Ezt korházi dolgozoktól tudom. Remélem tudtam segíteni. ....
2021. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ügyes doki, meg felkapott...de még szerintem abba a helyzetben van, hogy új seprű jól seper.

De most már kezdi megismertetni magát, a rossz időbeosztással,a sok "elengedett kéz", utolsó pillatban megváltoztatni a dolgokat.. Meg nyilván könnyű úgy, hogy sajnos a szakma például itt Szolnokon "kicsit kivan öregedve"..gondolok itt a szülésfelkészítő tanfolyamra például,hogy ő ezzel foglalkozik..inkább amennyi időt ebbe belefektet, vezetne le egy szülést vagy lenne pontos az időbeosztásban.. amilyen alázattal indult, annyira el is szállt mind emberileg mind anyagilag is.



Egy biztos... Az én császármetszésem egy színjáték volt a részéről. És az is biztos, hogy szülés után pont lesz*rja az embert. A lényeg, hogy vidd a hálapénzt.Nyilván aki busásan megkente.. Annak a levele kikerül a FB oldalára..stb.stb.


Sajnos elkell fogadni, hogy kevés a doki- és elkell fogadni, hogy "Szolnokon jó dokinak számít" és azt is elkell fogadnunk ha pofára esünk (még ha annyira ragaszkodunk a természetes szüléshez is..hogy tesz róla, hogy nem az lesz)

2021. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én úgy gondolom, hogy amíg valaki nem volt ott abban a szituációban addig nem igazán tudja megitélni mi is zajlott le abban a helyzetben valójában. Mindennek két oldala van szokták mondani.


Minden városban vannak jó és rossz orvosok ahogy idősek és fiatalok is. Sajnos a legtöbb magánrendelésen sokat kell várni. Van az a mondás, hogy jó orvosra várni kell. Azt se lehet elvárni valakitől, hogy minden szüléshez be tudjon menni mivel a dokiknak is van magánéletük. Lehetnek jó és rossz napjaik ahogy nekünk is. Utána néztem az árlistájának. Hát nem mondanám, hogy pénzéhes mivel a legtöbb helyen már sokkal több egy terhesgondozás. Úgy tudom nála most 10000 Ft. Aki ezt sokalja szerintem ne menjen magánorvoshoz ahogy szüléshez se kérjen fel orvost mert az tényleg húzós tud lenni.Amúgy általában 15 és 25 ezer FT máshol egy gondozás. Tesóm Jakab doktorhoz jár 25000 Ft egy vizit. Ki is az anyagias?


A másik dolog, hogy a FB-ra kikerült leveleket nem lehet csak úgy moderálni. Ez hülyeség. Megannyi pozitív levél azért nem véletlen szerintem. Ha véleményt írsz egy nyílvános oldalra az láthatóvá válik. A hálapénzről én úgy vélekedek, hogy ha valaki az utolsó 4 hétben folyamatos készenlétben áll és a szabad ideje terhére be megy hozzád szüléshez attól nem várható el ingyen ez a feladat. Ezt szerintem meg kell fizetni és nem minősül hálapénznek. Ez egy plusz szolgáltatás ami nem kötelező senkinek, csak ha szeretné. De ez csak az én véleményem. Én hálás voltam azért, hogy végig melettem volt és fogta a kezem. Sokszor feladtam, de ő volt aki miatt sikerült a természetes szülés.


Emberileg és szakmailag nemhogy Szolnokon, de az egész térségben kimagasló szakember. Nemhiába ismerik a nevét Budapesten is. A számok őt igazolják, mert nem járnának ennyien hozzá ha nem lenne olyan jó. Szolnokon van elég fiatal orvos akihez lehetne még menni.

2021. nov. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!