Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szülés

A kérdés

Van olyan orvos Szolnokon aki vállal császármetszést kérésre és ha igen mennyi az ára?

máj. 14. 14:03  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem a fogadható orvosok 90%-ával megoldható. Kb olyan 100-150 között mozognak az árak. De biztos van drágább is.

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 14. 15:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az enyém pont nem tartozott közéjük ..érdekelne hogy a jövőben esetleg kire számíthatnék ilyen téren.

# 2/3Időpont máj. 14. 16:17 Privát üzenet
Kinél szültél, aki nem vállalt? Úgy hallottam Erdődi szeret császározni.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 14. 20:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fogadott orvosnál "mennyibe kerül", hogy kérésre császármetszést végezzen?
Melyik orvos csinálja a legtöbb császármetszést Szolnokon? Ki az aki leginkább természetes szülés mellett van?
Csak akkor lehet császármetszést ha az orvos mondja vagy én is kérhetem?
Mennyi hálapénzt adnátok a következő esetben? Fogadott orvos, aki a császármetszést végzi + fogadott szülésznő, aki inkább a szülés után segít a kórházban, plusz ellát infókkal,...
Ha császármetszést szeretnék mert félek a szüléstől és az orvos el vállalja ez nem etikátlan? Olyankor a többiek akik a műtőben vannak tudnak róla? Ha akad ilyen orvos kell...
Miskolcon melyik orvos vállalna császármetszést kérésre?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szülés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!