Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 42 évesen kimerne bevállalni...

42 évesen kimerne bevállalni egy ujabb babát? 3 gyerköcöm van elöző kapcsolatombol. Az uj párommal nem zárkoznánk el ha lenne egy közös.

Figyelt kérdés
2021. jan. 6. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Leirtad az elozo kerdesedben (kinn van a felhasznaloi neved) hogy 9 honapja vagytok egyutt. Ennyi ido utan nem vallalnek negyediket. Es ha szetmentek? Akkor mar 4 gyerekkel keresheted az uj apucit.
2021. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Semmi esetre sem vállaltam volna.
2021. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
42 évesen nem biztos hogy bevallalnek meg egyet direkt. Ha véletlen esnek teherbe, lehet nem vetetnem el, de direkt már nem hiszem. Most meg lesz egy csomó szép szabad evetek ezt meg egy negyedik gyerekkel agyon vágni. Mikor akarsz élni?
2021. jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
42 évesen többediket tuti nem szülnék, ilyen friss kapcsolatba, "másik apának" meg tuti.
2021. jan. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te ismered a saját egészségi állapotodat, hogy tudnánk itt megmondani...
2021. jan. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igaz én még nem vagyok annyi, de én sem merném bevállalni. Úgy gondolom hogy egy gyerkőcnek fontos az hogy a szüleit barátainak érezze, és személy szerint én egy idősebb szülőt nem tudnék barátnak tekinteni. Illetve nektek is rossz lehet, hogyha viszitek pl oviba, és látjátok a sok fiatal anyukát/apukát. (anyukámnak ettől mindig rossz kedve lett)
2021. jan. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!