Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Okozhat ez kart a gyermekemmel...

Okozhat ez kart a gyermekemmel valo kapcsolatomban?

Figyelt kérdés

11 honapos es felall lepeget butor mellett maszik, elotte kuszas is volt viszont keptelen ulni. Van egy kis asszimetria a csipojenel emiatt instabil az ulese ezert dol el. ezert jarunk devenyeshez mar egy alkalom utan latjuk a fejlodest viszont...... rettenetesen sir kozben es nez ram oriasi szemekkel epphogy meg nem szolal h mentsem meg. Szornyu nezni es felek h okoz egy szaladast a bizalmaban iranyomba. Szerintetetek okozhat ez ilyen gondot?

Ettol persze muszaj sajnos tornara jarni... :(


2020. jún. 8. 15:55
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*Szakadast
2020. jún. 8. 15:55
 2/15 anonim ***** válasza:
29%

Sajnos nem tudom a valaszt, de nagyon realis a kerdesed.

Olvastam olyan tortenetet, hogy a Deveny-torna utan evekkel is hiszterikus sirasban tort ki a gyerek, ha orvoshoz, egeszsegugyi dolgozohoz (feher kopenyes emberhez) kellett elmenniuk.

En jobb hijan kapcsolatba lepnek gyermekpszichologussal, hogy mit tudnek tenni ezzel kapcsolatban.

2020. jún. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy teljes évig hetente jártunk dévényre, koraszülöttség miatt. Bitang nehéz 50 percek voltak, de semmi nyoma ennek a kapcsolatunkban. 2 éves már
2020. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy ilyen korban okoz-e, de az én három hónapos babám még mindig nagyon imád, annak ellenére, hogy nyúzza a Dévényes. Egyébként ez nem fáj nekik, csak macera, azért sírnak. Igen, szar nézni amikor néz a szemembe és közben üvölt, de tudom, hogy miatta csináljuk. Ugyanígy a terpeszpelus, szerencsére az annyira nem zavarja már. Két alkalom alatt tökéletes lett a tartása, mi is ugyanez miatt járunk. Nem tudom sajnos, hogy a 11 hónapos mennyivel másabb.
2020. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%

En gyogytornasz vagyok,igaz nem Devenyes,de szerintem teljesen felesleges Devenyre jaratni a gyereket.Egy sima Katona-modszerrel is tokeletesen fejlesztheto egy baba.

Ez a Deveny modszer olyan a szulok szemeben mostansag,hogy aki nem viszi el a gyereket az rossz szulo...

Neked is van valoszinu testtartas gondod,megsem jarsz tornara..

2020. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Hát nálunk a Pic osztály szakértői csoportja legutoljára küldi az embert Dévényre. Pont ezért. Szerintem 11 hónapos már elég nagy, hogy jobban megviselje. De nem hiszem, hogy elvesztené a bizalmat. Ennyi erővel akkor az oltások is problémát okoznának de azért ez nem így megy.
2020. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Katona tornat nagyon sokaig csinaltuk es az egvilagon semmit nem ert, konduktor is jar hozza, szint nulla eredmeny. 1 deveny kezeles es mar tamaszkodva ul....
2020. jún. 8. 17:26
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Deveny torna egy passziv torna

..Miutan abbahagyjatok a tornat a gyerek ugyanolyan hypoton lesz..hozzam nagyon sok devenyes baba jart,mert lo*t se ert..Klinikakon is ellenzik a Devenyt(Pescett tuti).

2020. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kezdjuk ott hogy nem hypoton a gyerekem. Teljesen mas all a hatterben most nem kezdek bele mert eleg hosszu lenne. En abban hiszek, ami eredmenyt hoz, es ellenezheto barki, nekunk a deveny hozott pozitiv valtozast. Biztos vannak problemak amire nem jo a deveny. De a mienkre kivalo. Egyebkent nem tudom hogy allsz a szovegertelmezessel, de a kerdes kozel se az volt, hogy jo a deveny torna vagy sem.
2020. jún. 8. 20:19
 10/15 anonim ***** válasza:
A dévény egy nagyon jó módszer. És haladó szellemű PIC-en abszolút preferálják, a többi helyen pedig annak se veszik a fáradtságot hogy utána olvassanak. Nem állítom én sem hogy minden gondra gyógyír, de nálunk a katona módszer szart sem ért, majd az első dévény kezelés akkora változást hozott hogy el se hittem. Pedig előtte én is nagyon féltem a módszertő, hiszen rengeteg rosszat olvasni róla.
2020. jún. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!