Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mitől függ, hogy fájással...

Mitől függ, hogy fájással vagy magzatvíz elfolyással indul be a szülés? Ha az első fájással indult, a második bármelyikkel indulhat?

Figyelt kérdés

Családban mindenkinek egyféleképpen indult az összes szülése. Édesanyámnak például mind három gyereke burok repedéssel, sógornőmnek 2 gyereknél fájással. Mitől függ vajon?

Nekem az első fájással indult.



2021. jan. 6. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire en tudom ezt nem tudjak. Nekünk a tesommal magzatviz szivárgással indult. De tényleg csak szivargassal.
2021. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor terhes voltam megkérdeztem erről az orvost, és azt mondta, hogy bármelyik szülés bárhogyan beindulhat. Nálam be is jött. Az első szülés úgy indult, hogy elfolyt a magzatvizem, nem voltak fájásaim sem sokáig, végül oxitocint kaptam. Most a második szülés fájásokkal indult és még burkot is kellett repeszteni, nem folyt el a magzatvíz.
2021. jan. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Orvosom szerint minden szules mas es nincs egyfele minta, ennek ellenere nekem mindketto magzatviz elfolyassal kezdodott amit rogton szabalyos 5perces fajasok es gyors tagulas kovetett.


Harmadik szulesem inditott volt, igy ott elobb generaltak fajasokat majd repesztettek burkot, de kivancsi lettem volna h ha magatol beindul akkor az elso kettohoz hasonlo lett volna-e. Erzesem szerint igen:)

2021. jan. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő fájással indult és a doki repesztett burkot.
2021. jan. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindkét szülésemnél úgy indult, hogy elfolyt a magzatvíz. Perce pontosan ugyanannyit vajúdtam mindkettőnél,14 órát. Nyolc év van a gyerekek között.
2021. jan. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ügy szült mint rokonaid,sogornőd vagy tesod vagy anyud
2021. okt. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tudom és nem is erre irányult a kérdés. Kiváncsi voltam hogy mennyire gyakori, hogy egy nőnek ugyanúgy indul mindegyik szülése.

Végül nekem az első fájással, a második magzatvízzel indult.

2021. okt. 26. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!