Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek milyen váratlan helyzetb...

Kinek milyen váratlan helyzetben ment el a magzatvize?

Figyelt kérdés
Sztorikra vagyok kíváncsi, hogy kicsit elüssem a maradék 1 hetemet :D majd én is beszámolok. Nem rémtörténetekre vagyok kíváncsi, hanem hogy pl. ment el valakinek szex közben? Boltban? Fürdés közben? Vagy valami extra? :D Nagynéném első gyermekét várta, ott voltunk náluk, és evett, felállt, elkezdett a mamámnak kiabálni :D jajjjj anyám, most meg behugyoztam :D

2020. okt. 23. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyira nem volt extrém. De mind a kettő előtt Hadházi László humoristának az önálló estjét néztem. Fél órán belül elfolyt a magzatvíz. Most vagyok terhes a harmadikkal. A 40. hétig inkább nem is nézem, nem kockáztatok 😄.

Viszont az elsőnél mondtam a férjemnek, hogy vagy most pisiltem be vagy elfolyt a magzatvíz.

2020. okt. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kanapén ülve, filmezte ment el, nem volt semmi extra. A férjem nagyon ráizgult és kapkodott, én nyugis voltam. :D

Egyik barátnőm esete: A párjával sétálgattak a parkban, amikor tüszentet egyet és elkezdett csorogni, először azt hitte, hogy csak bepisilt, csak akkor jött rá, hogy ez a magzatvíze, amikor nem akart elállni. :D

2020. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem éjfél után picivel, mikor kikapcsoltam a tv-t hogy megpróbálok aludni, oldalra fordultam és hallottam egy pukkanást, meg éreztem is. Jujjmondom nee, félek, nem vagyok felkészülve:D felálltam, és elkezdett folyni, ébresztettem is párom:D
2020. okt. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Első gyerekkel, 39. héten a Szex és New York egyik epizódját néztem, amikor Charlotte és Harry megtudják, hogy örökbefogadhatnak egy kínai kislányt, és Charlotte boldogan nézi a fotót :)

Úgy elérzékenyültem, hogy elment a magzatvíz, és kapásból 3 perces fájásokkal indítottam :D 3 órával később a leggyönyörűbb kisfiú lett belőle!

2020. okt. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Aludtam. Hajnali fél 4-kor arra ébredtem, hogy kijött egy csepp valami. Kipattant a szemem, felugrottam az ágyból és elöntött a magzatvíz. Megijedtem, nem számítottunk rá, 37 hetes terhes voltam.
2020. okt. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Fàjàsokkal mentem a kórhàzba..


Mondtàk, hogy feküdjek a vizsgáló székbe..

Lehajoltan, hogy letoljam a bugyim... pukk. Elment a víz

2020. okt. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Éjfél előtt hallottam egy pukkanást. "Felugrottam" ülő helyzetbe, de már ömlött... Elázott a franciaágy, a szőnyeg, a borjúszőr a padlón,minden :)).
2020. okt. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Férjemmel este 8 után mentünk bevásárolni az Auchanba,pár rágcsát nekem még a kórházba. 40+5 voltam már akkor,alig bírtam menni. Aztán hirtelen az Auchan babarészlegén elfolyt a magzatvizem,de az összes. Na mondom ez szuper. Ki kísért a férjem a kocsihoz, én meg megkértem, hogy folytassa a bevásárlást és szóljon a takarítóknak én addig el leszek az autóban. Persze alig akart vissza menni én meg mondtam neki,hogyha nem tudok mit enni szülés után, akkor az ő hibája lesz.😂 Nyilván nem mert kockáztatni bevásárolt nekem.🤣 Aztán gyorsan haza jöttünk,de mondtam neki, hogy nem kell ennyire sietni fájásaim sincsenek még. Bementünk a kórházba, aztán 41. hétre hosszú vajúdás után sürgősségi császárral megszületett a kislányuk. Sajnos ez nem a legjobb sztori lett,de mindketten túl éltük épen és maradandó sérülések nélkül.Nálam nagyon regzett a léc, hogy ott maradok-e vagy sem.
2020. okt. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Aznap pakoltam össze a gallyakat, h majd holnap jól elégetem. Gondoltam is este h nem mosom mwg a hajamat, holnap úgy is füstös lesz, de azért a lábamat rendbe a rakom, mert már ekkora pocival ez a jettő egyszerre nem megy (35 hetes voltam ikrekkel)

Délutános volt a férjem. Valamivel 23után ért haza. Jól leba.. ott h pakoltam, majd lefeküdtünk. Én helyezkedtem, h találjak egy kényelmes pozíciót, ő már horkolt.

Megfordultam h oldalba bökjem.

Egy pukkanás és elöntött a víz.

Bökdöstem a férjem, mire ő "nem is horkolok mit bökdösöl? “

Mondom szerintem elfolyt a víz!

Olyan villám gyorsan pattant fel és ált ki a kocsival, h én ennyi idő alatt még a bugyimat se vettem fel.

“gyere már, gyere már"

Hát mondom gyorsabban nem megy szóval v elindulsz nélkülem, v kénytelen leszel megvárni.

Persze minden piros lámpát megfogtunk. Én meg csak mondtam aférjemnek h holnsp a gazt mindenképp égesse el 😂

Már tiszta ideg volt tőlem h csak ezen forog az agyam

2020. okt. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Feküdtem az ágyban, nyomkodtam a telómat aztan olyan érzés volt, mint mikor menstrualsz és egy nagyobb loket vér távozik. Hat mondom remek, akkor most bepisiltem vagy nem? De nem.
2020. okt. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!