Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek terhesség alatt/szülés...

Akinek terhesség alatt/szülés után volt miómája, annak mi lett vele? Visszahúzódott?

Figyelt kérdés

Szülés utáni 6 hetes kontrollon vette észre az orvos, hogy a méhem felső részénél, a külső területen van egy kb 4 mm nagyságú mióma. Semmit nem mondott, hogy nézni kéne rendszeresen, lenne bármi teendő. A leletre se írta rá.

Van valakinek hasonló tapasztalata, hogy terhesség alatt kialakult mióma? Kellett rendszeres kontroll, esetleg kezelés? Felszívódott?



2021. jan. 13. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 18 hetes ultrahangon vette észre a doktornő a baba mellett.Semmit nem kellett vele csinálni,gondot sem okozott.Szülés után picit kisebb lett,de azóta is ott van.Annyit mondtak,hogy fél évente ellenőriztessem, illetve ha valami panaszom van akkor menjek azonnal.
2021. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Neked akkor a méh üregében volt?
2021. jan. 13. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első ultrahangon vették észre, hogy miómám van. Amikor megkérdeztem a dokit, ő azt mondta valószínűleg vissza fog húzódni, legkésőbb szülés után. Végig méregették, nem változott a mérete a terhesség alatt. Végül úgy alakult, hogy császárom lett és akkor már ezt is eltávolították, de elvileg nem lett volna vele semmi teendő.
2021. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1.vagyok,igen a méh üregben van.Tulajdonképpen ez a méh izomzat jóindulatú daganata.Alap esetben semmit nem kell vele tenni,csak ellenőriztetni.
2021. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!