Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek az első terhességekor...

Akinek az első terhességekor simán visszahúzódott a hasa, annak a másodiknál sem volt gond? Természetes szülésre gondolok.

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 06:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét fiamnál visszahúzódott, de a másodiknál már nehezebb volt, ott már feszesíteni is kellett, mert tovább tartott volna mire magától visszamegy, így 2 hónap alatt olyan volt mint újkorában leszámítva a csíkokat :(
2011. jún. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem műtétre gondolok, hanem futásra.6 hetes korától futottam 2 hétig futógépen.
2011. jún. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3 gyereket szültem. Szülés után csak átkötöttem a hasamat,és feszes maradt a hasam.
2011. jún. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Visszahúzódott, de egy kicsit nehezebben, mint az elsőnél.

2011. jún. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem mind az 5-nél visszament maradéktalanul. A fiúknál egyből, lányoknál csak szoptatás után teljesen, Semmit sem kellett rádolgoznom, szerencsés vagyok. Remélem most is így lesz, bár most nagyon nagyon nagy a hasam :( és sokkal idősebb is vagyok, de nem fogom annyiban hagyni :)
2011. jún. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fél év kőkemény edzés kellett a kockáknak, de végül előjöttek:)
2011. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy válaszoltatok. Szerencsére az első babánál gond nélkül visszement nekem is a hasam, most várom a másodikat, remélem, itt is sikerül régi lenni :)
2011. jún. 19. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!