Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy tud némely nő csendben,...

Hogy tud némely nő csendben, szépen szülni? (Nem ordít, nem torzul el az arca, nem vérvörös a feje)

Figyelt kérdés
2021. jan. 16. 09:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
76%

Ezt miböl gondolod?

Ordítani tényleg nem kell, ezzel csak a saját dolgát nehezíti, de hogy közben nem torzul el az arca meg nem lesz vörös, az teljesen kizárt, mivel erölködnie, nyomnia kell, ez pedig ezzel jár.

Ilyen nincs, legfeljebb filmekben, de az meg nem a valóság!

2021. jan. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
A fájdalomcsillapító injekció, amit sokan igényelnek. Talán amiatt nem szenvednek annyira.
2021. jan. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%
Egész őszinte leszek, ugyan én nem voltam ennyire durva talán (aztán ki tudja), de ha te azon agyalsz, hogyan legyél urinő és hogyan disztingválj szülés közben akkor kis szerencsével majd szépen elakad a folyamat a fejedben lévő gátaktól és háromszor annyit fogsz szenvedni a végén. Ki a fenét érdekel ha ordítok, nem ismer ott senki hiába hallatszik ki, kit érdekel ha az embernek vörös a feje és torz, hidd el, hogy az orvos és a szülésznő már mindent látott és a facebookos profilképedet sem a szülőágyon lövik. Egy szó mint száz, ki kell ereszteni azt ami jön és el kell engedni egy kicsit a külvilágot, hogy minden gát eltűnjön az ember fejében és a test tudjon teljes erőbedobással dolgozni.
2021. jan. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
81%
Nem tud. Ez ennyi. Hogy miket vetít utána róla, az teljesen más kérdés.
2021. jan. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%
A fájdalomérzet is tökre szubjektív lehet. Az is, hogy mennyire fáj, meg az is, hogy ezt valaki mennyire tűri jól. (Kb. mint az extrém csípős paprikák szerintem.) Pár napja valaki írta, hogy gyakorlatilag nem vette észre, hogy vajúdik, azt hitte, hascsikarás. De gondolom, azért ez igen ritka.
2021. jan. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
A nagy gyakori népe írta, hogy engedjem be a férjem a szülőszobára, mert hiába az én szülésem, ne legyen jogom dönteni. Oké, be lesz engedve, dehogy az én házasságom nem fog rámenni erre az biztos. Szeretnék a párom szemébe nézni büszkén, nem pedig szégyenkezve. Ha már ott kell lennie (mert jaj, bele fog dögleni abba, hogy 3 nappal később látja a gyerekét), akkor ne szégyenkezzek már.
2021. jan. 16. 10:00
 7/28 anonim ***** válasza:
98%
Te most viccelsz. A szülés nem a férjedről szól. Nehogy már neki akarj megfelelni. Egyébként üvölteni tényleg nem kell, mert azt az energiát a kitolásra kell használni. Háromszor szültem üvöltés nélkül. De hogy az arc nem torzul el.. Sportolás közben is torzul, ha erőlködsz, ebben miért ne torzulna? Ez nem szégyen.
2021. jan. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
71%
Ha ilyen véleménnyel vagy szerencsétlenről, minek kellett a gyerek? Úgyis elváltok, akár bent van a szülésnél, akár nem...
2021. jan. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%
Én nem gondolom, hogy szégyellni kéne, hogy megszülöd a közös gyermeketeket fájdalmak közepette. Nem jól állsz az egészhez.
2021. jan. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%

Ha ennyire frusztrál a férjed jelenléte akkor inkább tényleg ne enged be.

Másrészt nem mi szülünk, hanem te. Neked kell eldónteni, hogy érzed jobban magad.

Nekem sem megnyugtató a férjem jelenléte, így nem is szeretném ha bent lenne velem.

2021. jan. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!