Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy tud némely nő csendben,...

Hogy tud némely nő csendben, szépen szülni? (Nem ordít, nem torzul el az arca, nem vérvörös a feje)

Figyelt kérdés
2021. jan. 16. 09:13
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

#19

Nem, azt a kérdést nem én írtam.

2021. jan. 16. 16:30
 22/28 anonim ***** válasza:
71%
Te magad írtad, hogy a te kérdésed volt. Egyébként nem kell ekkora műsort csinálni egy szülésből, szültünk már sokan rajtad kívül ekkora hiszti nélkül és még a házasságunk sem ment rá.
2021. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem azt, hogy mi a véleményetek az apás szülésről, azt nem én kérdeztem. Az én kérdésem az volt, hogy mit tegyek, ha a férjem be akar jönni a szülőszobára, de én nem akarom.
2021. jan. 16. 17:21
 24/28 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanarról a kérdésről beszélünk. Ott én is azt írtam gondold meg, de most azt mondom inkább ne menjen be. Túl nagy ügyet csinálsz ebből, ott is csak hisztiznél, jobban jár, ha nem megy.
2021. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező a férjed nem hülye, gondolom számít rá, hogy mit fog tapasztalni. Ha meg őt nem zavarja, akkor téged mit izgat? Úgy látom itt is meg a másik kérdésednél is te kreálsz ebből problémát.

Mindenesetre ha így frusztrál kérd meg, hogy a kitolásnál menjen ki és kész.

2021. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
91%
hosszú órákon át nem akart a babám befordulni a szülőcsatornába, se állva, se ülve, se guggolva, se sétálva, se fekve, a férjemet és engem se, se a szülésznőt, se az orvost baromira nem érdekelt a fejem, csak, hogy a pici rendben a világra jöjjön
2021. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
#26 vagyok ha ekkora ellenérzésed van, kérd meg, hogy ne menjen be, mert ekkora ellenérzésed van
2021. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
3x szültem 2x volt bent elsőnél izgatott volt amikor bent volt nem lett semmi bajunk miatta, 2.szülésnél tv nézte többet értem a lányommal mint vele, ő pont a lányunk születésénél volt bent😁
2021. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!