Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában kicsit fáradtnak...

Mostanában kicsit fáradtnak érzem magam, fáj a fejem néha-néha, hasmenésem van, van amikor erős hasgörcseim vannak (olyan hasmenés szerű), fájnak a melleim. Ezek lehetnek terhesség tünetei?

Figyelt kérdés
Ez terhesség elő tünetei vagy pedig a mensim? (sztem a hasmenés lehet betegség is, nem?) A mensim vmikor hétvégére várható. Terhes vagyok? Viszont nem vagyok mindig éhes és nem járok óránként WC-re, nincs fémes íz a számban és nem érzem nagyobbnak a méhemet. Egyszerű mensis "panaszok"? Csak beképzelem magamnak a terhességet? Jaah és 1x volt hányingerem is elég keményen :S (nem hánytam). Kérlek segítsetek:S 16 éves vagyok. Nem igazán akarok babát. Pasimmal is csak pettingelünk.
2008. máj. 22. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A tünetek csak a kimaradt mensi után szoktak jelentkezni, előtte nem nagyon. Nem hiszem hogy terhes vagy, de a teszt többet mutatna.
2008. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni, h 1-2 napja folyásom van. (kevés)
2008. máj. 22. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább a menzesz tünete lesz, bár akár lehet a babáé is. Várd meg a menzid idejét, csak ha elmaradt pár nappal akkor tesztelj! Ha ezen agyalsz az összes terhességi tüneted jelentkezni fog.

Egyébként mit értesz te petting alatt? Az én időmben attól nem lehetett teherbe esni! Ha közösültetek jó esélyed van rá! (viszont az már nem petting)

Remélem megúszod, de legyen ez jó lecke és legközelebb védekezzetek! Tudod az abortusz nem a védekezés egyik formája! :(

2008. máj. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem közösültünk. Szó szerint petting: csak izgattuk egymást. Max az ujjára került egy kis előnedv vagy sperma és úgy került belém, de attól nem hiszem, hogy teherbe lehetne esni. Vagy mégis??
2008. máj. 23. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!