Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes és 5 napos vagyok....

37 hetes és 5 napos vagyok. Eddig faros volt a babám, de tegnap az uh-n kiderült, hogy befordult. Lehet, hogy most már bármikor beindulhat a szülés?

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy útra készen van a babád. De még nem biztos, hogy beindul a szülés. Még kihúzhatod a 40. hétig.

Jó és könnyű szülést kívánok. Jó babázást!

2008. dec. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért indulna be?

A babák átlag 32. héten befordulnak, van akinek előbb, van akinek később.

De attól hogy befordult, még nem szülsz előbb.

2008. dec. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem már a 27.heti ultrahangon be volt fordulva a babám, de még nem szültem meg (39hét). Örülj neki, hogy nem faros, mert akkor tuti császár lett volna. Már nincs sok hátra, kitartás!!
2008. dec. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azt szabad megkérdezni hogy meddig voltál faros?igaz nem a kérdésedre válaszolok de nekem a 33 uh-án még seggel csücsült és nem éreztem hogy megfordult volna.jövő héten megyek 37-sen uh-ra.különben nekem a 26.uh-án azt mondta az orvosom hogy befordult a baba és rá a 33.héten meg már segges.
2008. dec. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: nálam a 3 héttel ezelőtti uh-on még faros volt, és nem sokkal utána fordulhatott meg, mert kb. 2 hete már másképp érzem mozogni, mint korábban. 2 hete voltunk az első ctg-n is, és ott már ugyanott találták meg a szívhangot, mint tegnap... tehát 2 hete már biztosan be volt fordulva. Sok sikert nektek is!
2008. dec. 2. 18:24
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy konkrétan azt én sem éreztem, amikor befordult, nem tudom mikor csinálhatta.
2008. dec. 2. 18:26
 7/7 anonim ***** válasza:
szia..én is dec.18-ra vagyok kiirva.nekem is későn fordult be.de nem hinném hogy előbb szülök.sőt amilyek peches vagyok még rá is huzok.:Dsok sikert neked.,ha gondolod irj mailt
2008. dec. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!