Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egyik pillanatról a másikra...

Egyik pillanatról a másikra beindulhat a szülés minden előjel nélkül?

Figyelt kérdés
Pl. van olyan, hogy valakinek nincsenek jóslófájásai, majd hirtelen egyszer csak már az igazi fájások jönnek és irány a kórház?
2011. okt. 20. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek vannak jóslói de ha szabályossá válnak a fájások mindenképp érdemes bemenni persze attól függ milyen messze van a kórház és hanyadik baba.
2011. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én még azt se vettem észre, hogy az igazi fájásaim beindultak - épp NST-n voltam és ott mondták, hogy már a gép 3 perceseket mutat, én meg mondtam, hogy hát az kizárt, biztos elromlott a gép - de azért beküldtek a vajúdóba, én meg duzzogtam :D hamarosan 'sajna' már igencsak éreztem a fájásokat, azt hittem megpusztulok, úgy fájt (hálát adtam a szülésznőnek, hogy nem hitt nekem és nem küldött haza :D), 6 óra múlva már a kezemben volt a fiam
2011. okt. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is kb. hasonlóan jártam mint a második válaszoló :)

Nekem is a CTG gép mutatta a fájásokat, én pedig semmit, de semmit nem éreztem, még keményedéseket sem. ÉS persze már félig ki voltam tágulva.

A dokim utólag azt mondta, hogy ő már előző nap reggel biztos volt benne, hogy délután megyek szülni, mert ő már akkor látta az előjeleket, de hála égnek erről nem szóltnekem, így még volt egy boldog, nyugodt napom :)

2011. okt. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, beindulhat.

És nem csak fájásokkal indulhat meg a szülés azért azt ne feledjük.


Egyik barátnőm este lefeküdt aludni.

Ahogy elhelyezkedett az ágyban elönötte a magzatvíz.


Ellőtte sem jóslói sem erősebb keményedései nem voltak.

2011. okt. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem mindkettőnél így volt. Abszolút semmi előjel nem volt egyiknél sem. Még a méhszájam is zárt volt.
2011. okt. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam is a magzatvíz elfolyásával uindúlt meg a szülés, épp szálltam ki a kocsiból ( én vezettem) , tehát tényleg semmi de semmi előjele nem volt.
2011. okt. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem volt semmi előjel. Legalábbis szerintem. Vagy csak én voltam túl jó fájdalomtűrő. Egyik reggel felkeltem, elkezdtem takarítani, ahogy minden szombaton szoktam. Délutánra befejeztem, lefeküdtem pihenni és TV-t nézni, elbóbiskoltam. Este 7 körül arra keltem, hogy iszonyatosan fáj a hasam, valami nem stimmel, elkezdtem nagyon enyhén vérezni is. 2 perces fájásoknál értek ki a mentők, berobogtunk, bevittek egyből szülni, semmi érzéstelenítő, semmi borotválás. Mire édesanyám beöltözött, hogy ott legyen mellettem, már megvolt a baba :) Cirka 1 óra alatt lezavartam mindent, 19.10-kor hívtuk a mentőket, 20.07-kor kint volt a lányom. Kérdezgették az orvosok, hogy magzatvíz elfolyt-e, hát mondom én nem tudom, mert mindig is bő folyásom volt. Elfolyni nem folyt, maximum szivárgott nagyon gyengén, mert nem zuttyant ki belőlem nagy adag víz. Az én szülésem így zajlott :)
2011. okt. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen. Soha nem voltak jóslóim, és a szülésem napján eszembe se jutott a szülés. Éjjel ébredtem arra, hogy elfolyt a magzatvizem.
2011. okt. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 alaszka ***** válasza:
Nekem se voltak, 1. szülésnél valami gyanús volt, kiderült hogy már két ujjnyira tágultam, picikét görcsölt, 2-nál pedig a magzatvíz folyt el, mind a kettőnél aznap volt nst, és semmit nem mutatott...a 2-nál a gép szerint gyenge fájásaim voltak, közben toltam már kifelé...
2011. okt. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Vicces, hogy kiírtam ezt a kérdést, mert még aznap 5-kor elkezdett folyni a magzatvíz és hajnalra meg is lett a kislányom :) És hát igen, lehet minden előjel nélkül szülni :D
2011. okt. 25. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!