Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudnátok tapasztalatokat...

Tudnátok tapasztalatokat mondani a mostani helyzetben, szülni készülők, terhesgondozásra járok? Van. valakinek magán dokija? Akkor most lehet vagy nem?

Figyelt kérdés
Érdekelne van e fennakadás, mennyire foglalkoznak a kismamákkal terhesség alatt, szülés közben? Kell maszk szülés vajúdás közben? Babát tervezünk de annyi a kérdés bennem. Fehérváron szülnék tudd valaki tapasztalatokat mondani? Köszönöm

2021. febr. 15. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Szolnokon zavartalan a terhesgondozás.

Magánrendelőbe jártam dokihoz nyár óta, ott maszkban kellett lenni, illetve kísérő nem jöhetett be. Kórházba ha mennem kellett, szintén maszk, kísérő nélkül és bejáratnál adatfelvétel, hogy hova megyek, van-e időpontom, covid gyanús vagyok-e (teszt nélkül csak kérdőív alapján).

Most már a végén járok, igazából a maszkon, a kórházi beléptetési kérdőíven és a kísérő hiányon kívül nekem nem sokban volt más ez a terhesség, mint az előző covid időszak mentes. Orvost fogadhattam, most még biztosan be is jöhet ha beindul a szülés. Hogy pár hónap múlva mi lesz, azt senki se tudja. Legreálisabb eshetőség, hogy drágább tarifával (a “fehérített” adózó forma miatt), szerződéssel lehet majd orvost fogadni.

2021. febr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én vidéken járok terhesgondozásra és bp-en fogok szülni. Egy labor és egy babamozi kivételével mindent tb-re csinálok, és eddig semmi fennakadás nem volt, sőt. A terhesgondozásra kísérő sajnos nem jöhet be, így a férjem nem lehetett ott az uh-knál, ezért mentünk babamozira. Egyébként mindennel elégedett vagyok.
2021. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma egész nap időpontor probáltam kérni. Előszőr enyingre ott hamar fel vették de nem tudtak időpontot adni mert márciustól covid oltoközpont lesz ott us és még nem tudják mi lesz. Lehet, hogy akinek időpontja van őt is átirányítják. Utána probáltam fehérvárt de a telefont nem veszik fel. El nem tudom kébzelni, hogy lehet bármilyen vizsgálatra időpontot kapni igy. De kicsit elkeseredtem. Ha ilyen nehéz egy nyamvatt vizsgálatra időpontot kérni. Ha összejön a baba lehet megszülök mire felveszik?!?! 🤬
2021. febr. 15. 15:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk egy bizonyos időn belül lehet csak időpontot kérni. Lehet nálatok is így van és emiatt nem veszik fel.

Nálunk általában 7-11 vagy 7-14 óra között lehet telefonálni időpontért.

2021. febr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Holnap újra probálom. De a vírus elött is volt, hogy egy hétig telefonáltam reggeltől délutánig mire valaki kegyesen felvett. Ezért jártam inkább enyingre de most sajnos nem lehet.
2021. febr. 15. 15:51
 6/7 anonim ***** válasza:
2es, ha tb alapon jársz mindenhova és vidéki vagy hogy szülhetsz pesten? Mert gondolom akkor nincs fogdott orvosod
2021. febr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező te és a baba?
2023. okt. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!