Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudtok szülési tarifát mondani...

Tatyka16 kérdése:

Tudtok szülési tarifát mondani Egerben Varga Zsoltnál? (Terhesgondozásra is hozzá járok). És a fogadott szülésznői tarifa?

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvos általában a vizsgálati összeg 10szeresét kéri el. Az én dokim is, 10ezer volt egy vizsgálat, 100ezret kért a szülésért.
2013. jan. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Varga Zsoltnak nincs tarifája, ő úgy veszi, hogy ha 3x voltál nála magánban, akkor az ő páciense vagy és ott lesz a szülésednél. Ha elégedett vagy, akkor adsz neki, amennyit gondolsz. Azért kérdezz rá nála is!

Szülésznők szerintem szintén nem fix tarifások, legalábbis akiket én tudok, azok nem.

2013. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valóban,én 2. babámat nála szültem, és varratszedés után adtam volna a borítékot, de azt mondta, hogy mivel én a magánrendelésére jártam, így már kifizettem őt. De azért odaadtam, amit rászántam, mert nagyon rendes volt velem, éjfél előtt indult be a szülésem, császároztak, korababám volt, 8 napig voltunk a kórházban, és minden nap bejött hozzám is, és a babához is bement (akkor még volt Egerben koraszülött osztály).
2013. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!