Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Éjjel bejöttem a kórházba...

Éjjel bejöttem a kórházba vérzéssel, benn is fogtak, most a reggeli doki vízitúra meg azt mondta ha akarok haza mehetek ti mit csinálnátok? Többi lent

Figyelt kérdés

Tegnap estefelé elkezdtem picit rózsaszínen vérezgetni, éjjel volt kis alvadt vér, bejöttünk megnézetni. Doki megvizsgált, szűk 1 ujjnyira tág, felvett az osztályra, hogy délután lehet beindul rendesen. Most viziten a másik doki félig röhögve, hogy ő ezzel biztos nem vett volna fel az osztályra, mert ez eltarthat napokig is, nyugodtan haza mehetek ha gondolom, beszéljek a főorvossal.

Elég erős, rendszertelen fájásaim vannak. Nst alapján a reggeli azt mondta, hogy jóslók. Első babámat várom, 40+2 hetes vagyok. Eléggé elbizonytalanított, nem tudom mit csináljak. Ti mit csinálnátok a helyemben?


2021. febr. 16. 08:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%
Örülök,hogy jól döntöttél!Én ugyan jól le lettem pontozva de a lényeg,hogy te/ti rendben legyetek!!!
2021. febr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%
En is maradnek. Nem azert,mert felnek,hogy otthon "meghalunk", hanem mert valahogy megnyugtatna a tudat,hogy korhazban vagyok. En eros fajasokkal mentem be a kiirt napon, 2 ujjnyira nar tag is voltam,de azt mondtak,lehet ma nem lesz meg semmi,ha gondolom menjek haza,de szuvesen befektetnek addig. Utobbit valasztottam,ra 6 orara megszuletett a babam.
2021. febr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!