Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ha viziturazunk a szlovák...

Ha viziturazunk a szlovák magyar dunaszakaszon a vízi határ átlépése büntetendő?

Figyelt kérdés

Évek óta túrázók ezen a szakaszon de csak most találkoztam vízirendőrök el és mint kiderült szabályosan fürdeni se lehet (pedig mindenki csinálja)

És az államhatár vizet se lehet átlépni mert csak kijelölt határátkelőn lehet átlépni Szlovákiában pedig viziturazas közben én vegyesen használom mind két partott ott főleg fölfelé nem mindegy milyen erős a sodrás egyes helyeken itt jobb máshol a szlovák parton.

Ezek szerint rendszeres torvenyszego határsértő vagyok.mit lehet ezért kapni ha valamelyik hatóság tényleg büntetni akarna?



2020. aug. 22. 08:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Hacsak nem érnek tetten, nem büntethetnek meg, mert lehet, hogy te legális átkelőn átmentél az országba és ott szálltál vízre.
2020. aug. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!