Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Természetes szülés után mikor...

Természetes szülés után mikor borotválkozhatok?

Figyelt kérdés
Másfél hete szültem gátmetszéssel. Félek, hogy esetleg felsértem a sebet, viszont már igencsak jól esne rendbe tenni magam 🙄 ki mikor mert előszőször megborotválkozni odalent?
2021. febr. 27. 00:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én Császárral szültem, nem tudom igyis érdekel-e. Mivel 2 hétig rajta volt a tapasz a sebemen így nem borotváltam. Aztán ahogy lekerult, és tudtam rendesen hajolni, egyből borotvalkoztam is kihagyva maga a heget. Igyis majd meg örültem hogy nagy esoerdo van lent 😅 maga volt a megváltás végre
2021. febr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én is alig várom, nagyon nem érzem már jól magam, de még nem merem 😅 egyenlőre megnézni sem mertem mi a helyzet odalenn a sebbel 😂
2021. márc. 1. 00:59
 13/13 Ditta323 ***** válasza:
Utolsó hozzászólásodra: nyugi metszés után sokkal szebben gyógyulsz. Legalábbis nálam így volt. Lányomnál vágtak, most fiamnál esély sem volt a metszésre, mert gyorsan jött, cserébe repedtem... Külső belső varratok... Hát mikor megnéztem azt hittem elsírom magam... Férjem próbált nyugtatni.. én ide írtam ki kérdést rá... Azóta én sem mertem megnézni mégegyszer
2021. márc. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!