Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért kér valaki császárt...

Miért kér valaki császárt azzal az indokkal, hogy az érzékeny hüvelyénél el sem tudna képzelni semmilyen vágást, inkább a hasán?

Figyelt kérdés
Nem is tudom, hogy írjam le, hogy a hüvely nagyon érzekeny, el sem tudna képzelni ott semmilyen vágást vagy öltést.

2021. febr. 27. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem képzelegni kell.
2021. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Én nem hallottam még ilyenről. Ki kért emiatt császárt? Nem értem.
2021. febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
En hallottam már ilyenről, bár nem pont a repedés vagy vágás miatt, hanem az egész megterhelés miatt ami a hüvelyi éri. Őszintén szólva 33 óra vajúdás és egy komplikációs szülés után bárkit meg tudok érteni aki császárt akar, bármilyen indokkal. Azt gondolom, a testünk feletti önrendelkezési jog bizony erre is kiterjed, ha hivatalosan nincs is ez így elismerve. Szülni mindenhogy rossz.
2021. febr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem mindenki úgy szül ahogy akar, nekem még ennyi indokom sem volt, csak semmi esetre sem akartam természetesen szülni.
2021. febr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
Ez csàszàrra nem ok, inkàbb arra, hogy gàtvèdelemben jàrtas szakembert keressen az ember. Èn csonkìtàskènt èltem volna meg egy felesleges gàtmetszèst, szerencsère nem szoktak vàgni ott, ahol szültem.
2021. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
Figyelj, ha a gyerek apjának a szerszámát el tudta viselni a hüvelyed annyira nem lehet érzékeny hogy két öltést ne bírna ki érzéstelenítésben..
2021. febr. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
6 aki ilyen baromságokat mond, árulja már el miért, mert sose értettem hogy a pélóba lehet összehasonlítani a világ alighanem legjobb dolgát az egyik legfájdalmasabb dologgal. Kb mintha azt mondanám, ha megenni finom volt a steaket mit nyávogsz, ha elrontod a gyomrod és kihányod, ha befelé jó volt, kifelé is jó. 🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️ Komolyan ezt a beteg gondolkodást. És meg hangosan ki is mondjak egyesek, hogy lehetőleg mindenki lassa, hogy olyan sötétek, mint a föld...
2021. febr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Amióta láttam a youtubon, hogy császármetszés kapcsán 7 réteget vágnak át a kismamán, hogy hozzá jussanak a bébihez, komolyan elgondolkodtam, hogy ez mitől kevésbé rizikós megoldás? És akkor még elvárják, hogy miután 7 metszést csináltak rajtad, kelj fel és járj. Nyilván, ha indokolt a császár oké, de ilyen indok miatt, mint, amit a kérdező feltett, hááát szerintem megkérdőjelezhető.
2021. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
7es az is sötét aki nem érti hogy ha az egyikhez érzékeny az ember akkor a másikhoz is az. ha nem így van akkor csak hiszti az egész.
2021. febr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

Az is sötét aki felülakarja írni hogy másnak mi a fontosabb és a kevésbé rizikósabb! 7 réteg, összenövés persze a másik oldalon meg ott van a repedés, KÉZZEL TÁGÍTÁS (ennyi erővel lehetne oklozés is), több napos vajjudás, konyoklés és akkor siman lehet hogx oxigén hiányos lesz a baba ja meg a kedvenc amikor annyira összevarrják szerencsétlen nőt hogy soha többet ne tudja élvezni a szexet

Mind a ketto rizikós de kinek melyik szimpatikusabb! Olyan kiraly lenne ha nem bántanánk egymást hanem összetartanánk mi nők.

2021. febr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!