Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom hüvelyében látszik...

Kislányom hüvelyében látszik egy hártya. Ez lenne a szűzhártya? A szeméremajkai nincsenek összenőve, viszont a hüvelyénél ott ez a valami. Neki nem látni be a hüvelyébe. Ez gond?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Én még soha nem vizsgáltam meg a lányom hüvelyét. :/
2010. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én meg megnézem neki, pl pelusozáskor, nem ment e bele kaki-pisi, és akkor látom hogy milyen neki odalent.
2010. ápr. 16. 22:01
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Senkinek nem látni be a hüvelyébe!

A hártya viszont már nem valami jó. A szűzhártya pedig nem látható dolog, az annál feljebb van. Alkalom adtán (minél előbb, pl. jövő héten) feltétlen mutasd meg a gyerekorvosotoknak.

2010. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
A szűzhártya a hüvelybemenetnél helyezkedik el, nem a hüvelyben! Amit látsz nagy valószínűséggel a szűzhártyája a kislányodnak, de ha nem akarsz aggódni, akkor mutasd meg a doktornőnek!
2010. ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már egyszer látta gyerekorvos, de nem szólt rá semmit. Akkor véres volt a kakija és megnézte nem e a hüvelyéből jön a vér. Akkor szűzhártya vagy sem?
2010. ápr. 16. 22:14
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Ha az orvos látta, és nem szólt semmit, akkor szűzhártya. Mint már írtam, a szűzhártya a hüvelybemenetnél helyezkedik el. Csak sokan tévedésből azt hiszik, hogy a hüvelyben belül található.


[link]

2010. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
vidd el gyermeknőgyógyászhoz és a kérdésedre választ fogsz kapni.
2010. ápr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom én is, hogy a szűzhártya a hüvely bemenetnél van. De hogy megnyugodj, mutasd meg a punciját orvosnak, vagy védőnőnek.
2010. ápr. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányomnál is ugyanez a helyzet, megnézettem az orvossal, teljesen normálisnak találta, nem mondta ugyan hogy a szűzhártya vagy sem. Egyébként már volt régebben szűzhártyás kérdés, és az az anyuka is megnézette és bizony látszódhat a kislányoknál a szűzhártya, neki ezt mondta a gyermek nőgyógyász.
2010. ápr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
12:35-ös köszönöm, megnyugtattál
2010. ápr. 18. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!