Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Másnak is nagyon rossz emlékké...

Másnak is nagyon rossz emlékként maradt meg a szülés utani kórházi tartózkodás?

Figyelt kérdés
2021. márc. 11. 06:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

Nem az, hogy _nagyon_ rossz emlék, de az élményből egyértelműen az volt a legrosszabb, igen.

Ha nem lett volna szobatársam, akinek nonstop ott volt a teljes pereputty, akkor nem lett volna ennyire rossz.

2021. márc. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem volt tejem, állandóan ordított a babám, nem lehetett magára hagyni addig sem, amíg elmentem wc-re. Csecsemősök jöttek mindig, hogy miért sír, de tápszert nem adtak. Ha bevitted a megőrzőbe, amíg fürödtél, csúnyán néztek rád. Mondta a védőnő, hogy vigyem a megőrzőbe, majd megmutatják hogy kell pelenkázni, mire kell figyelni stb. A nővérke egy nagyon flegma öregasszony volt, szinte úgy tépte le a babámról a ruhát, lekezelően beszélt velem. Minden nap jártak be a csecsemősök, mindenki előtt kioktattak mindenkit, flegmáztak. Császáros voltam, brutális módon fájt a fejem, jól esett volna néha kicsit pihenni. Látogatók nem jöhettek, mert akkor kezdődött ez az egész korlátozás.
2021. márc. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen,úgy éreztem magam mint akit börtönbe zártak 😂😂
2021. márc. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Közepesen rossz. A szobatársaim rendesek voltak és nálunk a babaordítás sem okozott problémát; de a csecsemősök katasztrofálisak voltak. Amit az egyik mondott azérta másik a következő műszakban leszidott. Szoptatáshoz minimális segítséget kaptunk, de olyannyira hogy én pl. meg voltam győződve róla, hogy nem indult be a tejem. Hazaérve anyósom vette észre hogy igenis van, nem az volt a baj a szoptatással. Csoda hogy nem gyulladt be a mellem.
2021. márc. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%

Miért, van olyan, akinek ez pozitív élmény lehet, pláne most?


Összezsúfolva többen egy kis szobában, bunkó csecsemősökkel, és még az apuka sem jöhet be napi fél órára megnézni a családját.

2021. márc. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Lehet meglepő, de nekem pozitív volt mindkét szülésnél. Az elsőnél mondjuk könnyebb volt, mert akkor még nem voltak a babák az anyukákkal, csak szoptatni hozták őket. Öten voltunk egy szobában, de jó volt a társaság. A személyzetről is csak jókat tudok írni, rendkívül segítőkészek voltak. Most januárban született meg a második gyermek. Addigra sok minden változott a szülészeten, csak három szobás szobák voltak és velünk voltak a babák. Mivel már volt tapasztalatom, így ez sem jelentett gondot. Maszkot sem kellett hordani az osztályon, és három nap után haza engedtek.
2021. márc. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mondanám negatív élménynek, pedig egy lepukkant kórházban voltam, de felkészültem lélekben, hogy ez nem wellness szálló és igazából a babára meg a hazamenésre koncentráltam.

Két ágyas, brutálkényelmetlen, lepukkant szobában voltam. Az egész emelet közös, ajtó nélküli zuhanyt használt. A szobatársammal nem nagyon beszélgettem (ő folyton boltba járt, cigizett, telefonált). A babám evett és aludt. Egy éjszakát üvöltött végig, akkor az egyik fiatal nővérke bunkózott velem, elvitte a gyereket (a kérésem ellenére), amikor utána mentem, hogy adja vissza, elkezdett velem kiabálni, hogy nem kellett volna tökfőzeléket zabálni (az volt a kórházi menü), akkor nem fájna a hasa a kicsinek. Bevitte a gyerekem a nővérszobába, a barátnője meg kijött és elálata az utamat, hogy ne mehessek utanuk. Éjjel csak ők voltak, reggel jött a főnővér, de mire beérkezett már visszahozták hozzám a babát és úgy tettek, mintha az éjjel semmi sem történt volna. Ezt az incidenst leszámítva, én meg voltam elégedve a kórházzal. (ez sem a kórház hibája, hanem az elmeroggyant csecsemősé, aki ott, abban a pillanatban istennek képzelte magát)

2021. márc. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ettől féltem a legjobban az elsőnél, de nálunk szuper a gyermekágy. Ha a sok szurkálás nem lett volna, imádtam volna. 😊
2021. márc. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Én csak a csecsemősöktől tartottam, mert rosszat hallottam róluk. Volt kedves is köztük, de valóban akadt bunkó is aki láthatóan utálja a munkáját csak akkor nem értem, hogy mit keres ott. Egy frissen szült anyukának pont nem hiányzik, hogy egy kis huszonéves pitsa flegma és lekezelő legyen. Ez volt Szegeden.
2021. márc. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nem wellness szállót várok, de ott van az ember jó esetben teljesen feleslegesen 3 napot, kimerulten, kenyelmetlenul.

Miközben tovább tart az a ápr nap mint maga a szülés.

2021. márc. 11. 10:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!