Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen élmény volt a kórházi...

Milyen élmény volt a kórházi tartózkodás első babátokkal?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam kórházban, minden tapasztalat érdekel :) Milyen volt? Pozitív? Negatív? Hogy bántak veletek? Szobatársak? Látogatók? Bármi, ami eszetekbe jut.

Légyszi, írjátok oda azt is, melyik kórház volt.


2018. szept. 26. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Gyöngyösön szültem, vip szobában voltam úgyhogy szobatárs nem volt, viszont a párom reggeltől estig bent volt velünk, csak akkor ment el amikor jött más látogató. Mindenki normális volt, segítettek, ha szükség volt rá, de amúgy "nem jártak a nyakunkra" a nővérek
2018. szept. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Bajcsy, 2 ágyas VIP. A szobatársam egy irritáló csa volt,teli hangon nyomta a messengert,még a szomszéd sógor is látogatta. Fertelem volt. A nővèrkék annyira eröltették a szoptatást,hogy inkább hagyták ordítani a gyereket,de tápot nem adtak neki,az én mellemet meg véresre szivatták.
2018. szept. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

István kórház, Budapest (én is először kórházban a születésem óta)

Nagyon szuper volt mind a szülés mind a bent töltött napok. Mindenki egytől-egyik nagyon kedves volt és a csecsemősök is nagyon segítőkészek voltak. Látogatók jöhettek, ebéd körül volt egy csendespihenő de amúgy bejöhettek a szobába is. Rendesen volt takarítás, tiszta volt minden. Az étel, hát az kórházi de egyébként szerintem nem volt rossz egyáltalán: halrudacska rizzsel, zöldségleves, tökfőzelék fasírttal stb.

Egy ágyast nem sikerült kapni mert épp teltház volt de a 4 ágyasban nagyon kedves és normális szobatársaim voltak, sokat beszélgettünk és segítettünk egymásnak. Nekem abszolút pozitív emlékként maradt meg minden. :)

2018. szept. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Azt kihagytam, hogy az Istvánban egyáltalán nem kínoztak a szoptatással, megmutatták hogyan kell ha kérdeztük és ha pótolni kellett azt svéd itatópohárból bevizsgált anyatejjel tették.
2018. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt rossz. Esztergomban szültem, bababarát a szemlélet, bár én ennek örültem. Kedves volt mindenki, segítettek, megmutattak mindent. Itt is nyomták nagyon a szoptatást, de segítettek is aktívan, ha nem ment, nem az volt, hogy akkor ordít a gyerek aztán oldd meg egyedül. Sikerült is szoptatnom a kislányomat gond nélkül. Pozitív emlékként maradt meg abszolút, pedig tartottam tőle.
2018. szept. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
János kórház, nem VIP, de két ágyas szoba. Nejem kifejezetten pozitív tapasztalataim voltak. Csecsemosok is cukik voltak, gyakran kertem segítséget és mindig segítettek. Az első szoba társam nagyon idegesítő volt, a második borzasztóan cuki.
2018. szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kétszer szültem, mindkétszer 4 ágyasban voltam, mindkétszer rémálom volt.

Valaki babája mindig sírt, valamelyikünk mindig matatott valamit, vagy épp jöttek takarítani/lázat mérni/vizitelni/ételt hoztak/ételt vittek stb.

Zombi voltam mire hazakerültem, 3 napig szinte semmit nem aludtam, rémes volt.

2018. szept. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Első szülés és első kórházban tartózkodás, ráadásul szülés előtt + 1 hetet bent töltöttem, mert túlléptük a 40. hetet. 3 ágyas szobában voltam, teljesen normális szobatársakkal, igazából az unalmat leszámítva nem panaszkodhatok. Tiszta fürdő, rendes személyzet, türhető kaja. A szülésem körül is minden rendben volt. Rooming in-ben voltam, ami tök hasznos volt, mert a többgyerekes szobatársaim mindenben segítettek, amit én még nem tudtam. Egyedül néhány csecsemős nővér volt kicsit goromba, pl. egyikük “leszidott” hogy miért csak lefejt anyatejet kap a lányom, és mikor mondtam, hogy mert nehezen veszi el a cicit, akkor meg se próbált segíteni, csak odanyögte, hogy “meglátjuk hogy lesz ebből holnap hazamenetel”... ezen kivül semmi rossz élményem nem volt.


- Tatabánya, Szent Borbála Kórház

2018. szept. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon intenzív élmény volt. A bent töltött 3 nap szinte teljesen egybe folyt. Egyetlen dolgot fogok másképp csinálni legközelebb: szabin látogatási időt, aki jönni akar jöjjön akkor, mert a kisfiamnál állandóan jött vki és ez volt a legfárasztóbb.
2018. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy hónapot voltunk bent. 4hétig volt intenzív osztályon a gyerekem. Tüdőgyulladást kapott a kórházban, megrepedt a tüdeje, vérmérgezést kapott, pont leszartam, hogy milyenek voltak a körülmények. Csak az érdekelt, hogy épségben hazakerüljünk mindketten. Elég rossz élmény volt, sokmindent átértékeltem.

28/N

2018. szept. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!