Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek volt fogadott szülésznő...

Akinek volt fogadott szülésznője az őt hívta mikor beindult a szülés vagy csak simán bement a kórházba és onnan behívták neki?

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Én bementem a kórházba (kereken egy hete), mert nem voltam biztos benne, hogy szülni fogok. Persze felvettek a szülőszobára. A szülésznőm pont dolgozott, szóval nem kellett behívni.

Ha nem lett volna bent, akkor a szülőszobára való felvételkor hívtam volna.

2021. márc. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ugyan nem szülésznőm hanem orvosom volt, de adott egy papírt, hogy mikor megyek adjam oda és akkor hívni fogják.
2021. márc. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kórházból hívták a szülésznőt és a dokit is, hogy jöjjön.
2021. márc. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Nekem azt mondták, menjek be, majd onnan hívják őket (orvos is, szülésznő is). Akkor szülésznőt még nem nagyon lehetett itt fogadni, de ápolónő voltam, a szülésznő meg korábbi osztálytárs.


Ma 24 éve ❤️

2021. márc. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mondta, hogy ha bármi van akkor hívjam akár hajnali 2-kor is.

Amikor elindult a dolog hívtam egyből, hogy nemsokára ott vagyok.

2021. márc. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én telefonon beszéltem a szülésznővel indulás előtt többször is. Szegény akkor már 2 napja nem aludt, így hívtam, amikor elkezdődött a dolog, hogy tudja azt is, ma éjjel szülünk valószínűleg, meg kicsit tanácstalan is voltam, hogy mikor induljunk. Mindig kért, hogy hívjam vissza 1 óra múlva, hogy mi a helyzet. Végül a 3. hívás után mondta, hogy feküdjek le aludni, de 10 perc múlva megrepedt a burok és folyni kezdett a víz, úgyhogy akkor azt mondta, hogy akkor 1 óra múlva bent találkozunk
2021. márc. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem amikor felvettek a szülőszbára kérdezték, hogy van-e fogadott orvosom, szülésznőm, és hívták is őket.
2021. márc. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!