Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nyíregyházi Jósa András...

A nyíregyházi Jósa András kórház szülészeti osztályáról ki mit tud mondani? Pozitív és negatív dolgok is érdekelnek.

Figyelt kérdés
Pl. akiknek nincs fogadott orvosuk,szülésznőjük azokkal hogy bánnak emberileg.
2008. dec. 4. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia! nekem egy ismerősöm 1,5 éve szült. ő meg volt elégedve mindennel. orvosokkal ápolókkal egyaránt. én június elejére vagyok kiírva, igaz nekem lesz fogadott orvosom. te mikorra várod a babát?

boldog babavárást neked!

2008. dec. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én most 23.-án szültem ott.Nekem volt fogadott orvosom,szülésznőm.Én három ágyas szobában voltam,Velem nagyon rendesek voltak a növérkék,(bár nálam szülés után volt egy kis gond)mindig jöttek hozzám segítettek mindenben.A csecsemősök is normálisak voltak velem,de egy dolgot javasolnék mindenképp mindennap érdeklődj a pici felől,rendesen eszik e minden rendben van e vele.(Jó néven vesznek azért egy kis csomagot kávét,bonbontstb.)Szobatársam járt így hogy már kézzel-lábbal ment volna hazafele csütörtökre ígérték neki a menetelt mégis én jöttem el hamarabb (pénteken) Őt még visszatartották a baba súlya miatt előtte pedig egy árva szót sem szóltak neki hogy sokat esett vissza a súlya.Neki nem volt fogadott orvosa sem Ő a B oldalról került át az A-ra.(tudod mit jelent?)Öt szombaton császározták szerdán pedig jött az orvos aki műtötte kivette a varratot ennyi.Annyi ,hogy hozzá csak a kötelező vizitelők jöttek hozzám minden nap jött az orvosom is.
2008. dec. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. 28 hetes vagyok, Február 22-e vagyok kiírva.

2. Valamit mint ha hallottam volna valami A-B oldalról talán olyasmit hogy a B oldal nagyon ramaty állapotban van a fürdő is koszos meg ilyeneket mondtak még rég. Azért is kérdeztem mert a családunkba már nagyon rég volt a "gólya" és reménykedtem hátha változott azóta a helyzet:))

2008. dec. 5. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!