Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyiregyházi Jósa A. kórház...

Nyiregyházi Jósa A. kórház szülészetéről van valami tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Júniusban szültem, főleg pozitív tapasztalataim vannak, nem tudom konkrétan mi érdekel.

A szülésznők nagyon aranyosak voltak, a szoptatási tanácsadó is sokat segített, a csecsemősök között viszont volt, aki nem volt túl kedves.

Mivel apás szülés volt, így egyszemélyes szülőszobában voltunk, utána pedig 3 ágyas szobában voltam.

Mikorra várod a babát?

2010. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ! Ezek érdekelnek pontosan, illetve minden tapasztalat ami a szüléssel, gyerekággyal, csecsemősökkel kapcsolatos. Fogadott szülésznőd volt? Ha igen ki?

3 hét mulva várom a babát:)

2010. febr. 12. 15:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én júliusban szültem ott.Lényegében pozitív tapasztalataim vannak.Én alapítványi szobában voltam,akkor segítettek,ha kértem.A csecsemősök között tényleg van ilyen is olyan is,de hol nincs?Egy kis bonbon,gyümölcs,köszönöm..és semmi gond nem lesz.Ha nem babás szobába mész,mindig kérdezgess a baba felől!
2010. febr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a szülésznők, a szoptatási tanácsadó nagyon aranyosak, viszon a nővérekről nem tudok sok jót mondani. az alapítványi szobáról nincs tapasztalatom,én a hatágyasban voltam. a szájhúzgálás meg az okoskodás ment csak ahelyett, hogy pár jó szót kapna az ember. gyorsabban kelj fel, vedd már át a hálóinget, ne most menj zuhanyozni stb. szóval nekem semmi jó nem volt...
2010. febr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok: nem volt szülésznőm, de aki mellém került nagyon aranyos volt.Csak annyit tudok, hogy Marának hívják.

Mint írtam, én nem babás szobában voltam, de a csecsemősök megengedték, hogy éjszaka egyszer bemenjünk szoptatni.

Könnyű szülést Neked!

2010. febr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!