Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházi kórház? Mik a...

Nyíregyházi kórház? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataitok a nyíregyházi kórházzal kapcsolatban? Magánorvossal vagy a nélkül? Dokik közül kit ajánlanátok? Ha nincs fogadott doki, csak magánorvos?
2011. febr. 15. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ha lehet ilyet mondani,szerettem.Sokkal gyorsabban zajlanak a vizsgálatok mint máshol.Külön öröm,hogy a vért soha nem a központi laborban veszik le,hanem a nőgyógyászaton,így nem kell betegek között várakozni,és hamar meg is van a dolog,ráadásul az ottani nővér nagyon gyorsan és fájdalommentesen veszi le.


Orvosok akikről jókat hallottam eddig az Sipos,Adorján,Gál-róluk elég jó véleménnyel vannak.Van még kérdésed esetleg?

2011. febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

Szerinted "érdemes" a szüléshez orvost fogadni, vagy az éppen ügyeletes orvosok is megbízhatóak? Ebben a kórházban szültél? Nem tudod véletlenül, hogy kb. Mennyit "szoktak" kérni az orvosok a szülésnél?

Bocsi a sok kérdésért, de ez még az első baba lesz, és nem igazán van tapasztalatom.

2011. febr. 15. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nyíregyházi vagyok, a második babámat várom, de a Debreceni Klinikára járok át. Ott nagyon jók a tapasztalataim. Ugyanezt sajnos Nyíregyházáról nem mondhatom el. Mielőtt még terhes lettem, jártam Nyházára UH-ra, ahol a peteérést nézték. Mindkét petefészkemet megmérték, a benne lévő tüszőkkel együtt (több alkalommal!) Az érdekes az, hogy csak az egyik oldalt van petefészkem.

Debreceni UH-n az első kérdés volt, hogy mind a 2 oldali petefészek megvan?

Az én bizalmam sajnos megingott a nyíregyházi Kórházban.

2011. febr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok,igen itt.

Igazából hogy érdemes-e vagy nem orvost fogadni,azt neked kell eldönteni.Olvastam jót is rosszat is,de akiket személyesen is ismerek,és ügyeletesnél szültek,azoknak nem volt problémájuk és meg voltak elégedve.

Az meg hogy mennyit adsz fogadott orvosnak,az változó.Van akinek fix tarifája van,más rád bízza.

2011. febr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!