Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A magzatvíz csökkenése tényleg...

A magzatvíz csökkenése tényleg jelentheti a lepény elöregedését?

Figyelt kérdés
2008. dec. 4. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Nekem volt olyan időszak (később rendeződött), hogy kevesebb lett a magzatvíz, de ettől még nem öregedett a méhlepényem.
2008. dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen valójában jelentheti de lehet más oka is.Ugye a baba abbol iszik,feléli de szivároghat is,azt hogy mi a valódi oka a nőgyógyászod megtudja mondani ha alaposan megvizsgál.Nekem pl:elöregedett 30hetesen és azt mondták attól fogyott a magzatvíz.
2008. dec. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A 2. válaszolótól kérdezném,hogy nem jelentett-e problémát a későbbiekben ,hogy elöregedett a lepény?Már kezd tele lenni a hócipőm:először sok volt a víz-koraszüléssel fenyegettek,aztán vesetágulatot találtak,korán kinyilt a méhszájam,mire helyre jött a kicsi veséje megjelent 2 ciszta a lepényen,most éppen kevés a víz és ha ez még nem lenne elég ,legyengült az immunrendszerem,ettől pedig candidám és vmi E-Colim lett.
2008. dec. 5. 13:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A második válaszoló vagyok.Nekem el indították a szülést a 31.héten mert mind a ketten veszélybe kerültünk.A kisfiam 1490gramm volt és 41cm nagyon kicsike,8 hétig volt a gyerekkorházba,most lesz14-én 4 éves és makk egészséges.Nekem annak idején 3fő szempontot néztek UHG-én a köldökzsinórból mikor észrevették hogy nagyon kevés a magzatvíz.Azt mondták 2hétig a saját vizeletét és székletét élte fel a kisfiam.Remélem neked nem ez lesz a problémád nem akarlak megijeszteni csak nállam ez így történt.Én nagyon sok szerencsét kivánok neked meg a babádnak is.
2008. dec. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak köszönöm szépen!Nálam már nem lenne baj ha indítánák is mert a 39. hétben vagyok,csak a kicsinek ne legyen baja.Kedden megyek orvoshoz és ha magától nem lesz annyi esze,akkor én fogok kérni amnioscopiát.Örülök,hogy végül Nálatok minden rendben van.
2008. dec. 6. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!