Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek megmarad a babám...

Szerintetek megmarad a babám kis vérzés, barnázás és petezsák méretének csökkenése után?

Figyelt kérdés
5 hetes vagyok, csütörtökön 19mm volt a petezsák, benne szikhólyag. Szombat este barnáztam, majd zuhanyzásnál véreztem, rohantunk ügyeletre, az ultrahangon a doki 15mmes petezsákot látott, üresen. Ma voltam rendes dokimnál, irt duphastant, rutascorbint, ágynyugalom, pihenjek. Jövő héten kell majd uh-ra mennem akkor már többet látunk. Volt valakinek hasonló esete? Sikerült megtartani a babát? Fekszem, pihenek, reménykedek, de jó lenne valami lelkesitő példa az az igazság...
2010. dec. 20. 15:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és azt nem irtam, a vérzés elállt vasárnap hajnalra, utána már csak barnázás volt, erős hasgörcs nem volt.
2010. dec. 20. 15:13
 2/6 anonim ***** válasza:
5 hetesen nekem csak 9 mm volt a petezsákom, amiben nem látszott semmi. Én 1 hétre rá véreztem be.Én is kaptam gyógyszert,az eredmény itt alszik mellettem. :)
2010. dec. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sajnos lelkesítőt nem tudok, nekem is így vlt, barnáztam, majd egyre jobban, végül megjött. DE! a köv. hóban újra terhes lettem, és azzal a terhességgel már semmi gond nem volt. Lehet, könnyen beszélek, de én inkább nem foglalkoznék a dologgal, ne emelj, élvezd a kerácsonyt, ha akar, úgyis megmarad, ha nem, akkor meg úgyis megjön. Amúgy is szerintem jobbat teszel, ha nem idegeskedsz. 5 hetesen amúgy is lehet bármi.
2010. dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen 8 mm volt csak a petezsák, de látszott benne az embrió. Szerintem ez a méretcsökkenés nem számít, ennyit el is nézhetnek. Mindenesetre bármi lehet még, reméljük, magmarad a terhességed!! Írj majd!
2010. dec. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19-15 mm... ez simán lehet mérésből adódó különbség, egyik így mérte, a másik meg úgy. Nyugodj meg és légy türelmes, remélem minden rendben lesz.
2010. dec. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Minden ok már 45mm a petezsák és 7,5mm a baba :) Szívhang is volt :) Kicsit sírtam örömömben :)))
2010. dec. 30. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!