Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 hónapja szültem császárral,...

3 hónapja szültem császárral, mert valami gyulladást találtak a szervezetemben (a véreredmény alapján). Most elmentem egy teljes vérképvizsgálatra, és még mindig gyulladást mutat. Hová mehetnék?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hová kéne még mennem kivizsgáltatni magamat. Rendszeresen jártam fogorvoshoz, úgyhogy az teljesen kilőve.
2008. dec. 4. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
A háziorvosodnak nem mutattad meg a vérvizsgálat eredményét? Szerintem ő el tudná dönteni, hogy ha kell akkor hová menjél tovább. Vagy talán ő is meg tudná mondani, hogy mi a bajod, esetleg írna fel rá gyógyszert. Szerintem elsőnek hozzá menjél.
2008. dec. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Látta a háziorvosom a zárójelentést, ezért csinált egy teljes vérképvizsgálatot.
2008. dec. 5. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!