Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinél nem volt bent apuka a...

Akinél nem volt bent apuka a kitolási szak alatt, mikor jött be és látta először a babát?

Figyelt kérdés
2021. márc. 25. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Rogton, ahogy kibujt, az elsonel ez mar azutan volt, hogy engem kicsit lemostak, a babat bepid egy torolkozobe csavartak, a masodiknal meg ott terdeltem a matrac folott negykezlab, amire megerkezett, es eppen megneztem a nemet.
2021. márc. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Azonnal behívták, amint felsírt a kicsi, mert nem döntöttünk még a nevéről (én úgy szerettem volna, hogy már csak a babával együtt jön be a szülőszobára, amikor már alattam is tiszta lepedő van, össze vagyok varrva, a kicsi pedig megjárta az első vizsgálatokat. Ennek sem lett volna akadálya, csak a doki belelkesült, hogy nevet fogunk választani.)
2021. márc. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Vajúdásnál bent volt, kitolásnál nem. Mikor megszületett, kb.10 perc után elvitték rendbe tenni,már akkor mehetett vele az ő karjába adták,nála volt és mikor összeférceltek bejött vele az aranyórára.
2021. márc. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amint megszületett és engem össze raktak. Aranyórát együtt töltöttük :)
2021. márc. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!