Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hirtelen jött vizesedés...

Hirtelen jött vizesedés jelezheti a szülés közeledtét?

Figyelt kérdés

Eddig csak minimálisan volt vizes a lábam estére, de 1-2 napja már délelőtt cölöplábam van. :)

38+5 hetes vagyok


2010. aug. 20. 19:01
 1/9 margoz ***** válasza:
3%
NEM!A vizesedés általában suly többletet jelez,lehet nagyon jó az étvágyad,
2010. aug. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Összesen 5 kg-ot híztam.
2010. aug. 20. 19:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon vizes voltam és a szülés megindulása előtt néhány órával eltűnt a víz a lábaimról.
2010. aug. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam toxémiát jelzett:(
2010. aug. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem én az elsővel a szülést megelőzően kb 2hónapig voltam nagyon vizes mint egy elefánt láb-2számot nőtt a lábam.Most a másodikkal egy hete vagyok és egy hetem van a szülésig-14kilót szedtem fel.nekem nem volt toxémiám,ez nem függ össze-melegtől van.39h km
2010. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod?
2010. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy ez egyértelműen a szülés közeledtét jelzi, ilyenkor napok vannak csak hátra. Azt azért hozzáteszem, én az első gyerekkel két hétig voltam dagadt, de még a képem is fel volt puffadva, a másodikkal egyáltalán, most várom a harmadikat 29-re, és egy hónapja enyhén vizes a lábam.
2010. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sztem ennek semmi köze,én írtam,hoyg az elsőnél két hónapig voltam vizes,azt hittem avégére szétdurran a lában,teljesen hajszáleres lettem,de nemis lett meg napok alatt..nekem a dokik azt mondták a nagy melegtől van-ennyi,meg alkat kérdése.Majd 6hét volt mire lement.annyira vizes voltam,hogy a baba volt 3450gramm + ki tudja mennyi a több i cucc hozzá és mikor kijöttem a kh-ból-ahol diétáztattak a császár után össz -vissz 3kiló hiányzott-ennyi ment le,nem akartam elhinni...szval ez alkati sztem és sztem nem függ össze semmivel-egyszerűen a hormonok már ilyenkor nem olyanok mint normál állapotban.Most a másodikkal szinte minden más pedig csak két év telt el,de azt mondták a nők évente változnak..hormonálisan.szval sztem ezen fölösleges gondolkodni,pláne,hogy pár napod van neked is.Ilyenkor már bármikor jöhet a baba-csak sztem már te is szeretnél túl lenni rajta mint itt sokan mások-én is:)39hetes km
2010. aug. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A vérnyomásom is jó. Csak kétszer volt magas az elmúlt hónapokban, de az az idióta védőnőm hibája. Kell engem vérnyomásmérés előtt felidegesíteni. :)

Igen, valószínűleg már annyira várom a végét, hogy mindent szülési előjelnek tekintek. Na de mindegy, vagy így, vagy úgy, de már semmiképpen nincsen sok vissza.

Köszönöm a válaszokat!

2010. aug. 21. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!