Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel múlik el a vizesedés?

Figyelt kérdés
Már nagyon fájnak az ujjaim és a lábujjaim is, a gyűrűm se jön rám. 28 km
2011. aug. 7. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Én két terhességemmel vizesedtem, de szerencsére csak a 34-35.héttől. Az elsőnél szülés után 1-2 nappal még durvább volt mint szülés előtt, de utána lement az egész víz rólam, 4-5 napra mikor hazamentünk 13 kilóval voltam kevesebb (a terhesség alatt felszedett 15ből) mert annyi volt a víz rajtam...és az mind kiürült.

Most a harmadikat várom, nagyon vizes vagyok én is már mindenem fáj, és már reggel is úgy kelek hogy tiszta ödéma mindenem...de még van pár napom hátra, kiváncsi leszek most mikorra megy le a víz.

2011. aug. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2-3 nap alatt lement az összeg. Mikor lenéztem a lábamra a kórházban, azt hittem nem is az enyémek ezek a vékony lábak. :-)
2011. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

szülés után a kórházban 3-4 napig félóránként jártam pisilni,a felszedett 20 kiló mind le is ment.most a 10.héten vagyok,kíváncsi leszek,mi lesz,de az tuti,hogy most mellőzni fogom a sót teljesen,mert az még jobban megköti a vizet.polcold fel a lábaid sokat,ne lógasd.könnyű szülést,és jó egészséget mindenkinek!

2011. aug. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szülés után 1-2nappal múlt el a vizesedés!
2011. aug. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szülés után pár nappal, otthon már 11 kg-val könnyebb voltam.
2011. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is szülés után 2-3 nappal, amikor beindult a tejtermelésem.
2011. aug. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!