Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vizesedés, savak, hányinger...

A vizesedés, savak, hányinger egyből elmúlik szülés után?

Figyelt kérdés
Mikor éreztétek magatokat megint jól? Kipihenten, fürgén, ilyesmi?
2010. nov. 7. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

kipihenten fürgén ??? :D nekem 3 éves a nagy,1 a kicsi és én egyre fáradtabb vagyok :D


de értem mire gondolsz. vizesedésem nem volt,ahhoz nem tudok hozzászólni,de kb 2 hónap sztem. addigra lemegy a depi,megszokod a szopizást,mehet a szex,nem fáj a gát/császár

2010. nov. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2 hónap? Jesszusom! Nincs rajtam sok víz, max 1-2 liter, azt reméltem, hogy egyből kipisilődik, és a kórházból már fitten jövök ki :(((
2010. nov. 7. 19:00
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
bruhahahaha.
2010. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
ne ringasd magad tévhitekbe :) inkább készülj fel. ha 9kgnál többet híztál,és szoptatni fogsz,akkor kb 1 éves lesz a gyerek mire fittnek mondhatod magad,hacsak nem vagy egy rubint réka :) kipihenten meg.. hááááááááááááát :)))))
2010. nov. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Hát ez genetika, meg alkati kérdés. Fittnek nem mondanám magam szülés után, de nekem szerencsém volt, minden plusz kiló lement rólam egyből, kórházból hazaérkezve már annyi kiló voltam, mint előtte. Vizesedni soha nem vizesedtem a terhesség alatt, ennek ellenére szülés után mégiscsak bedagadt a bokám a víztől, de ez is csak 3 napig tartott.

Fürge viszont nem vagyok, se kipihent, de fokozatosan javul a helyzet. Kislányom 1 hónapos, és az elején össze kell szokni, meg kell ismerni az új helyzetet és napról napra jobb lesz.

Amúgy szülés után sok tünetem elmúlt, de jön helyette más. :)

2010. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vizesedtem,11 kg-ot híztam,a savam az egekben volt.3 óra alatt született meg a fiam(2. gyerkőc)nem volt gátmetszésem,és nem is repedtem.A savam egyből eltűnt(1 liter narancslevet ittam meg a szülőszobán a 2 óra megfigyelés alatt,a terhesség alatt 1 kortytól is rosszul voltam).Mivel semmi bajom nem volt,a baba már aznap este velem volt,és 2 nap után már haza is engedtek(Bp.-en szültem)Itthon is általában aludt az etetések között,így én is tudtam pihenni(a nagy már nagy,elég önellátó).6 héttel a szülés után már a súlyomnál voltam.Összességében én csak pozitív dolgokat tudok írni Neked.
2010. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Terhesen akkor làbaim voltak a vìz miatt, mint egy elefàntnak. Pàr nappal a csàszàr utàn "normàlis" làbaim lettek. Magas volt a vèrnyomàsom, màsnap màr alacsony; folyamatosan vèrzett az ìnyem, màsnap màr az sem:)

26 kg szedtem fel, 10 ho elteltèvel -3 kg az eredetihez kèpest, az alakom a règi. Alkati dolog lehet. Ès szupin èrzem magam, fürgènek ès (relatìv) fittnek :)

Imàdom a lànyom, ès imàdtam àllapotosnak is lenni,de most könnyebbnek èrzem magam :)

2010. nov. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is császáros voltam, nagyon vizesedtem a várandósságom alatt, az kb 2hét alatt ment le szép fokozatosan. A vérnyomásom is helyrejött szinte pár nappal a szülés után. Most 5 hetes a kislányom, fittnek épp nem mondanám magam, de nem is álmodtam ilyesmiről :D De csomó mindent meg tudok csinálni, amit az utolsó hetekben már nem, és ez nagyon jó érzés. Minden jót neked!
2010. nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
a szülés hajnalban volt, estére szó szerint lefolyt a víz az arcomból combomból a lábfejembe, és ott lütyögött :))) ezen röhögtünk a szobánkban a többi csajjal, a doki szerint szerencsés vagyok, de igyak sokat, mert a szervezetem megviselheti ez a hirtelen változás. Nézegettem magam a tükörben, mert nem bírtam elhinni, hogy van nyakam, és újra a saját arcomat látom :) Teljesen kb 3 nap alatt ürült ki a víz, és már tudom, hogy rajtam főleg az volt. 14 kikót híztam a terhesség alatt és 2 hét múlva már csak 5 volt rajtam. 4 hónap múlva meg mínuszba mentem. Kb a 30.héttől ödémásodtam egyébként.
2010. nov. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!