Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben is kísérteni...

Szülés közben is kísérteni fog a gyakori vizelés? Lehet ilyenkor bent betét? Alapból van inkontinenciám és félek, hogy nem fogom tudni uralni a záróizmokat.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 16. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Szülés közben az sem tudja uralni a záróizmait, akinek nincs ilyen gondja. Igen, a végbél.izamira is vonatkozik ez. És ezzel semmi gond nincs.
2021. ápr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
A betét eléggé akadályozná a gyerek megszületését...
2021. ápr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sokan tabuként kezelik, pedig szerintem a legtöbb anyukát érinti. Megszokták már az orvosok és szülésznők hogy egyéb dolgok is jönnek a babán kívül, ne aggódj rajta.
2021. ápr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Hidd el, hogy kitolás közben az sem fog érdekelni, ha a gyereken kívül minden más is kijön. A kórházban pedig láttak már cifra dolgokat, nem fogja őket zavarni.
2021. ápr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én a vajúdásra értettem első sorban, az több óra.

Azt már elfogadtam, hogy kitolaskor bármi jöhet.

2021. ápr. 16. 12:12
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Vajúdás közben a magzatvíz is elfolyik az esetek nagy részében. Nem kellbetét,nem is engednék szerintem. Ne izgulj ezen. Én is izgultam emiatt egy pillanatra előtte, de közben már nem. Egyéb dolgokkal foglalkoztam, pl hogy azt hittem, nem élem túl a fájdalmat.
2021. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Vajúdás közben lehet, nekem is volt benn betét, mivel szivárgott a magzatvíz
2021. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#6: Esetemben pont, hogy rámszóltak, hogy szivárgás esetén rakjak be
2021. ápr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam csak a kórházi hálóing lehetett, az orvos rendszeresen ellenőrizte az állást, érdekes lett volna ha minden alkalommal le kellett volna szenvedni magamról a bugyit...

Plussz ha megpróbálod visszatartani a dolgokat azzal a szülést is hátráltatod

2021. ápr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
A szülés már csak ilyen mocskos dolog, vérrel, magzatvízzel, pisivel, kakival, hányással, böfögéssel... (nem mindenkinél van mindegyik) Ne szégyelld magad, ezek normális fiziológiai folyamatok. A szülészeten dolgozók nem fognak emiatt megítélni téged.
2021. ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!