Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek volt szülés elötti...

Kinek volt szülés elötti jelei/tünetei? Mik voltak?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogy milyen szülés elötti tünetei/jelei voltak hogy hamarosan szűlni fogtok?


Olvastam pl:hasmenés,olyan érzést mintha elrontottad volna a gyomrodat,görcsök,magzatvíz elfolyás,nyákdugó,baba aktív vagx lustább stb..


Kinek mi volt?



2021. ápr. 18. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39+7 hetesen este vérzéssel gyorsan bementem mert megijedtem. Azt mondták menjek haza ,tágulási vérzés, pihenjek,bármikor szülhetek,5 percesekkel menjek vissza. Hajnalban tompa fájásokra ébredtem, kb délután 4re lettek 5 percesek. Szépen nyugodtan bementem.Másnap 16:50 kor szültem meg. Hosszú volt,kemény és fárasztó 2 nap.
2021. ápr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
En mondjuk újra hányni kezdtem kb egy héttel korábban. De mivel 40+3-ra szültem nem nagyon hiszem, hogy bármi értelme lett volna jeleket keresni. Baromi egyértelmű a 38. hét után hogy mindjárt megszul az ember. Minden más meg csak jóslásra se jó.
2021. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39+3 hetes voltam, arra ebredtem, hogy az aranyerem luktet, annyira faj..mozdulni sem tudtam es dio nagysagu. (Kb egy hokappal elotte jelent meg kicsit az aranyerem). Riasztottam ferjem, hozzon vmit gyogyszertarbol. A gyogyszeresz azt mondta, adhat ra valamit, de szerinte felesleges, mert a baba keszulodik kifele, o nyomja. Igy is lett, masnap este megszultem :D
2021. ápr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem minden bajom volt, de pont előtte való pár napban semmi és tök nyugis voltam. Aztán arra ébredtem, hogy magzatvízben fekszem. Fájás csak rá olyan 1 órára lett.
2021. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy héttel korábban elment a nyákdugó. Aznap semmit nem éreztem, teljesen jól voltam. 5 óra körül már fájdogált a hasam. Fél 10 körül mentünk be a kórházba és háromnegyed 3ra lett meg a baba.
2021. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem ezt a kérdést soha. Ahogy a 2-es is írja, a 38. hét után kb. minden a szülés előjele. Fáj, nyom, feszül mindenhol. Savam az egekben volt, aludni nem tudtam, stb. A magzatvíz elfolyás, tágulási vérzés meg ezek pedig konkrétan a szülés beindulása, nem előjele. Valakit 40 hetesen otthon elönt a magzatvíz, akkor nem arra gondol, hogy "ó, ez talán a szülés előjele lehet?", hanem indul a kórházba, mert hogy most akkor ő konkrétan szül.
2021. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jah hányinger, hasmenés is előfordul bármikor a terhesség alatt, nem csak közvetlenül a szülés beindulása előtt...
2021. ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos semmi. 41+0 délután aludtam a bálnák igaz álmát, amikor arra keltem, hogy elfolyt a magzatvizem.
2021. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szules elott 1,vagy 2 nappal (mar nem emlekszem mikor) tavozott a nyakdugo. Ezen kivul semmi. Kiirt napon szultem.
2021. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39+2 voltam, amikor egész éjszaka hasmenésem volt.. Másnap hullafáradt voltam, rossz volt a közérzetem, fájt a derekam, semmire sem voltam jó..Alig vártam az estét, hogy kipihenjem magam, de elkezdődtek a fájások. Másnap reggel született meg a kisfiam :)
2021. ápr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!