Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek szülés után benn...

Akinek szülés után benn maradt lepénydarab milyen tünetei voltak? (Ha nem vették rögtön észre)

Figyelt kérdés

2016. júl. 19. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Semmi, a 6 hetes kontrollon derült ki.
2016. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! én haza menetel után 2 nappal vissza kerültem súlyos vérmérgezéssel mert egy 10 cm át mérőjű db maradt bennem! rengetek antibiotikum injekció egész éjszaka és másnap reggel ultrahang majd műtétileg kitisztították és kb 1 hétig voltam kórházban!
2016. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én abnormálisan véreztem, de tényleg nagyon; több orvosnak és nővérnek is jeleztem, hogy ez tutira nem lehet normális (2. gyerek volt, szóval még összehasonlítási alapom is volt).


Végül hazamenetel előtt végeztek egy UH-ot, amin mintha látszott volna valami. Végeztek egy küretet altatásban, és meg is lett a lepénydarab...

2016. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szinten a 6 hetes kontrollon, nem voltak tunete.Meg is mutottek rogton.
2016. júl. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Elsőnek isteni szerencséje volt, hogy nem halt meg. Anyukámmal is ez volt, épphogy megúszta élve. Neki NAGYON fájt a hasa a kórházban, és még ki is cikizte valami h.lye nővér vagy szülésznő, hogy mit fogja a hasát, nincs már ott semmi! Aztán egy vesetálnyi lepényt szedett ki belőle az orvos, sűrűn káromkodva... szoval ha bármi gyanús, menj orvoshoz, mert ez veszélyes!
2016. júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem huzodott vissza olynan tempoban a mehem, ahogy kellett volna, nem csokkent igazan a verzesem erossege es gorcsolgetett a mehem. Bar utobbi siman lehetett a szoptatastol is.

Nekem hamar tavozott spontan a bent maradt lepenydarab, a szules utan 4 nappal csak ugy kicsuszott. Egyebkent mar akkor kellett volna visszamennem vizsgalatra.

2016. júl. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én belázasodtam egy hét után. A vérzés is furcsa volt, sötét, nyúlós.
2016. júl. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm szülés után 5 nappal elkezdett nagyon durván vérezni, szó szerint elöntötte a vér, azonnal kórház és kiszedték a lepénydarabot.
2016. júl. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Ezek alapján úgy gondolom, hogy inkább gyulladásos eredetű a problémám, hiszen már több mint 2 hónapja szültem, ha ilyen komoly gondot okoz egy bent maradt darab, már biztos lett volna következménye.


Csak azért kérdeztem, mert elég sokáig elmúlt-visszatért az élénkpiros vérzés (kb 7. héten múlt el). Viszont a hasam elég rendesen fáj, összehúzódásszerű a fájdalom, de sűrűbben jön elő és egyre rosszabb.


Jövő héten elmegyek az orvoshoz, most nyaral.

2016. júl. 20. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!