Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Természetes úton szült ikres...

Természetes úton szült ikres anyukák, nektek mennyi idő után állt helyre "belül" minden?

Figyelt kérdés
7 hónapja szültem, azóta katasztrófa a nemi életünk, semmit nem érzek a páromból. Kriston tornát csinálom, illetve gésagolyót is próbáltam, de semmi javulás. Nagyon el vagyok keseredve.

2021. ápr. 21. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Grat a dokinak hogy nem csaszarozott 😑👌 mai vilagban...
2021. ápr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én nem szerettem volna császárt, ha nem muszáj, sok rossz tapasztalat volt róla ismerősi körben.
2021. ápr. 21. 11:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A tornát csináld tovább, lehet még javulás. Mikor kezdted? Lehet, még nem fejtette ki hatását.

Ha nagyon rossz a helyzet, kérhetsz olyat, hogy összevarják kicsit jobban.

2021. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3 hónapja csinálom, nem hagytam abba, csak eddig semmi hatása. Néztem milyen opcióim vannak, lézeres hüvelyszűkítést találtam ezen kívül. Erről valakinek van tapasztalata?
2021. ápr. 21. 12:19
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Lezeres huvelyszukites vs egy csik a hasad alatt? Ne erts felre tudom hogy mindenki tokeletesen akarja csinalni az anyasagot de pont ez a fajta huvelyi szules mindenek elott propaganda iszonyat karos itthon. Most nem azert de valszeg eleted vegeig megvaltozott a nemiszerved 1! nap miatt. 2 gyereket kellett kitolnod... a dokit szerinted erdekli a szexualis eleted? Leszarja... az ilyennek a karjat is eltornem...
2021. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Még fog alakulni a tested, ne aggódj. Nálam kb 1-1,5 év telt el mire regenerálódtam. A torna jó, azt csináld.
2021. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Úristen ezek a gyűlölködő kommentek.... Miért baj az, hogy ha a lehetősége adott volt és mindkét baba fejjel lefelé volt, akkor megszülte őket hüvelyi úton. Más az egy gyereknél is így jár, nem pedig a kettőnél....

Kedves kérdező! Amit csinálsz tornát folytas nyugodtan! Én olyat is csináltam szülés után hogy próbáltam arra koncentrálni, hogy próbálom összeszorítani a hüvelyemet és pár másodpercig úgy tartani, nekem ez segített sokat. Az intimlezer sem egy rossz megoldás, de szerintem ezt még hanyagold.:) 7 hónap még nem a világ alakulni fog a tested még :)

2021. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Elnezest nem gyulolkodes akart lenni, en az orvosokra haragszom hogy a noket belelovaljak ebbe a termeszetes szulesbe mikor vannak sokkal humanusabb megoldasok.
2021. ápr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat ahol az első baba hüvelyi úton született, de a második már nem tudott és császárral fejezték be. Szóval alul és hasnál is vágták, varrták. Biztos csodás élmény lehet mindkettőt megtapasztalni egyszerre. Szerintem van az a helyzet amikor a császár jobb. Dehát valamit valamiért.
2021. ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

"Én nem szerettem volna császárt, ha nem muszáj, sok rossz tapasztalat volt róla ismerősi körben."

erről meg gondolom sehol sem olvastál, hogy a szent hüvelyi szülésnek is lehetnek következményei...


én még mindig azt mondom, inkább a hasamon legyen bármi gondom, mint lent...

2021. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!