Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez már menstruáció lenne? (6.hét)

Ez már menstruáció lenne? (6.hét)

Figyelt kérdés

Hétfőn volt 6 hete, hogy szültem. Vérzés már 2 hete nincs, és nekem amúgy is nagyon gyenge volt. 2 napig használtam a kórházban szülés utánit, itthon a tisztasági is elég volt.

Tegnap este kezdtem el barnázni, ilyen barnás-feketés minimális ragacs jött. Ma délutánra pedig élénkpiros vér. Nem sok, de folyamatosan van, mint mensi utolsó napjain nagyjából. Görcs meg ilyesmi nincsenek. Baba ugyanúgy szopizik, mint eddig.

Annyit vettem észre, hogy már beállt a kereslet-kínálat, de tegnap óta az egyik mellemből néha megint csöpög a tej...


Ez normális, vagy menjek el orvoshoz? Felhívni nem tudom, mert nem írta alá az új szerződést, így már nem rendel a kórházban.



2021. ápr. 21. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez már simán lehet a menstruació.

A 6 hetes kontrollra mikor mész? Esetleg majd ott kérdezz rá.

2021. ápr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A vírus miatt megszüntették a 6 hetes kontrollt, csak akkor van, ha valami nagyobb probléma van (görcsök, darabos vérzés stb...). Pécsi klinika.
2021. ápr. 21. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már a menstruáció. Nekem mindegyik szülésem után kb 6 hétre jött meg. Amúgy magánorvos tud fogadni.
2021. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy magánorvos tud fogadni, de az én orvosomhoz 2 hét múlva van a legközelebbi időpont és nem tudom, hogy érdemes-e ezért 29.000Ft-ot kiadnom.


Ha esetleg menstruáció, az mennyiben befolyásolj a szoptatást? Baba nem utasított el, ugyanúgy evett mint eddig. Elapadhat ettől a tejem?

2021. ápr. 21. 23:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 hétre jött meg mindegyik szülés után. Nem befolyásolta a szoptatást.
2021. ápr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 8 hétre jött meg.

Egyszer sem befolyásolta a szoptatást, a tejem is ugyanannyi volt.

2021. ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!