Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek hogy alakult a menstruác...

Kinek hogy alakult a menstruáció a szülés után ?

Figyelt kérdés
Fájdalmasabb vagy könnyebb lett illetve rövidebb vagy hosszabb ?
2021. ápr. 5. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem fájt előtte sem utána sem. Kicsit hosszabb lett és erősebb, de szerintem a fogamzásgátló miatt (gyerek előtt szedtem, utána nem). Kb. 10 hónappal szülés után jött meg.
2021. ápr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem most kevésbé fáj és rendszeres.

Szülés előtt brutális görcseim voltak és nagyon erősen véreztem, rendszertelenül jött meg. Most teljesen normális. Nem is emlékszem, hogy mikor vettem be utoljára fájdalomcsillapítót.

Szülés után 6 héttel már megjött.

2021. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első kettőnél nem változott semmi. 31-32 napos ciklusaim voltak.

Most a 3. után 21 naposak lettem mint 18 éves koromban. 🤷‍♀️

Mennyiség napok száma nem változott.

Viszont első után elmúlt a pokoli görcs, derékfájás.

2021. ápr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1 évvel a szülés után jött meg a mensturációm, mivel szoptattam. Nem vettem észre változást benne, olyan volt, mint szülés előtt. Közepesen erős görcsökkel jár az első 1-2 napban, közepes mennyiségű vér távozik.
2021. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8 héttel szülés után jött meg. Császáros voltam, szóval biztos nem segített hogy a méhemen van egy vágás.. de azt hittem beledöglök annyira fájt. Nem csak az első, hanem úgy másfél évig minden hónapban. Sokkal erősebb is lett a menstruációm. Most már 2,5 év telt el, kb normalizálódott. A mennyiség is normális, és a fájdalom sem olyan vészes már. Viszont elhúzódóbb lett. De ez a kisebbik rossz, a brutál görcsöket rosszabbul viseltem.
2021. ápr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szinte ugyanolyan, mint előtte mindkét szülés után. Talán a másodiknál kicsit hosszabb és kevésbé fájdalmasabb, de lehet, a fogamzásgátló miatt.
2021. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én 4 hónapja szültem, most jött meg harmadjára, borzasztó, pokolian fájdalmas. A vérzés nem erős , sőt talán kevesebb de fájdalom az brutális lett igazából nem tudom meddig normális.
2021. ápr. 5. 20:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Karacsonymor szultem,marciusban jott meg eloszor, jelenleg meg varom, elvileg par nap es jon a kovi😅. (Mensi,nem baba🤣). Nekem erosebb volt most, de lehet ez a normalis,mivel hormonproblema miatt mindigis kevesebb volt szules elott.
2021. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokkal több vér, viszont a szülés előtti nagyon erős görcs megszűnt.
2021. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szülés előtt enyhén görcsöltem és normál mennyiségű vér volt, kB 5 napig tartott. Szülés után brutál derékfájas jelezte hogy meg fog jönni, az első napon mindig olyan érzésem volt, hogy azt hittem "minden kiesik belőlem alul". Az 1-3 napban szinte ömlött belőlem a vér, naponta többször kellett zuhanyoznom. Később sem mérséklődött igazán az első napok erőssége. Most kíváncsi leszek, mert nemrég szültem hogy miben változott a dolog.
2021. ápr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!