Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hat napja szültem császárral....

Hat napja szültem császárral. Normális, hogy ma két db kisebb ökölnyi alvadt vérdarab távozott rengeteg vér kíséretében?

Figyelt kérdés
Előtte és azóta nem vészes a vérzés. De ez rendesen megijesztett. Harmadik császárom volt, az első kettőnél nem volt ilyen.
2021. ápr. 25. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az orvosodat, nekem azt mondta a dokim, mielőtt hazaengedett volna minket, hogy az ilyen nem normális, ilyenkor hívjuk fel őt, vagy az ügyeletet.
2021. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet normalis, lehet gond van. Nezesd meg magad, h nem maradt e bent valami darabka vagy lehet zart a mehszaj es nem tudsz rendesen tisztulni.
2021. ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a doki mindkétszer, hogy 5 forintosnál nagyobb darab távozik, akkor feltétlenül jelentkezzek.
2021. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!